Kaip sutaupyti siunčiant siuntas į užsienį?

Administratorius .

agaisa.lt Kaip sutaupyti siunčiant siuntas į užsienį

Yra daugybė posakių, nusakančių įvairias situacijas apie taupymą – „taupus moka du kartus“, nemokamas sūris tik pelėkautuose“ ir kiti. Taip pat yra ir su siuntų gabenimu, reikia labai gerai įvertinti situaciją ir įsitikinti, ar pigiau yra geriau. Ne kartą tikriausiai teko patirti, kad bandydami sutaupyti, susimokėjote dvigubai, betaisydami padėtį. Tiesa, bandymas sutaupyti siunčiant siuntinius, kartais gali neturėti galimybės viską pataisyti.

Taip nutinka tuomet, kai nepasidomite vežėju, o siuntinį siųsti per gerai žinomas kurjerių tarnybas yra kiek per brangu. Tačiau siuntų siuntimo paslaugos ir per šias kurjerių tarnybas gali būti pigios, jeigu tik žinosite, kaip. Ne paslaptis, kad turintys bendradarbiavimo sutartis su vežėjais gauna išskirtines ir ženkliai geresnes kainas, nei siunčiantys pavienes siuntas. Šioje vietoje, norėdami už siuntinio siuntimą mokėti pigiau, visada galima kreipti į tarpininkus-vežėjus, kurie visuomet siūlo konkurencingesnes kainas. O paslaptis visai paprasta – surenkamų pavienių siuntinių kiekis leidžia jiems pasiūlyti konkurencingesnes kainas ir savo klientams.

Tačiau yra ir dar keli būdai, kurie leidžia sutaupyti, siunčiant tarptautines siuntas. Vienas iš jų – tinkama siuntinio pakuotė. Sakysite, kaip tai susiję su siuntinio kaina? Ogi susiję net labai. Labai svarbu pakuojant siuntinį, pasirinkti jam atitinkančios pakuotės dydį. Ne paslaptis, kad siuntimo kainą lemia pakuotės išmatavimai ir svoris, taip pat šalis, į kurią siunčiate. Todėl paėmę pakuotę, kuri bus kiek didesnė, nei siuntiniui yra reikalinga, kaina gali bereikalingai išaugti. Tačiau, žinoma, siekdami sutaupyti jokiu būdu, nebandykite siuntinio sudėti į per mažą pakuotę. Tai gali lemti pakuotės ir siuntinio pažeidimą ar net praradimą.

Ir dar vienas būdas sutaupyti – tinkamai įvertinti siuntimo tipą ir būdą: jis gali būti greitas ir brangus arba įprastas ir pigesnis.