Į kovą su senatve stoja plastinė chirurgija

Juozapas .

pexels-photo-3768114

Veido tempimo operacijos, akių voku pakelimas, botokso injekcijos – tai dažnos procedūros, kuriomis moterys siekia ilgiau išlaikyti senstantį grožį. Plastinė chirurgija šiais laikais gana saugiai ir efektvyiai gali suteikti jaunatvišką išvaizdą, žinoma, jeigu nėra per daug manipuliuojama chirurgo paslaugomis. Kalbiname kelias moteris, kurioms buvo atlikimas voku pakelimas lazeriu ir skalpeliu, ir prašome papasakoti apie procedūros motyvus bei rezultatą.

Danutė, 54 metų

„Manau, kad nusipelniau atlikti šią operaciją. Gyvenime kartais leisti ir sau kažką padaryti, dėl ko labai džiaugtumeisi. Aš visą gyvenimą sąžiningai dirbau, užauginau vaikus, tai ką, negi voku pakelimas negali būti man dovana už viso gyvenimo nuopelnus? Gali, ir aš pati ją sau dovanoju. Niekada neprašiau, kad man vyras įstatytų dirbtines krūtis, ar kad pirktų sukneles. Tokių dalykų man nereikėjo, nesu išranki. O štai sulaukusi savo amžiaus, pamačiau, kad vokai yra taip užkritę, kad visada atrodau nelaiminga lyg per laidotuves. Tai net neatrodo, kaip kažkoks senatvės darinys. Tai paprasčiausiai atrodo, kaip kažkoks liūdnas veidas. Chirurgai iš karto man vienoje grožio studijoje paaiškino, kad voku pakelimas lazeriu bus čia pati geriausia išeitis ir, kad kitų būdų galiu net nebandyti, tikrai geriausiai bus taip. Taigi, sumokėjau tą tam tikrą sumą, ir voku pakelimas man buvo atliktas nepriekaištingai. Jau vos po kelių savaičių galėjau atrodyti puikiai“, – džiaugiasi moteris.

Agnė, 35 metų

„Mūsų giminėje turbūt visoms moterims būtų pravertęs virsutiniu voku pakelimas. Tikrai laba baisu, kad jau nuo mažens visos vaikštome užkritusiomis akimis. Kai pasižiūri tas reklamas, kur reklamuoja blakstienų tušą, akių vokų šešėlius, tai darosi graudu. Ten parodoma, kaip priemonės labai pakeičia akis, išgražina. Mūsų šeimos moterims toks dalykas yra neveiksmingas, kadangi turime problemų tiesiog su pačia akių vokų forma. Kokia kalba gali eiti apie kažkokį akių vokų pakėlimą, jeigu tie vokai atrodo taip, kaip tikrai nesinori, kad atrodytų. Taigi, visos visada stengiamės maskuoti tą trūkumą, tuos nusvirusius kampučius. Dėl to bandome specifiniu būdu dažytis, brėžti su juodu akių pravedimu kažkokias linijas, kurių ten iš tikro nėra. Tačiau visada tenka kažkaip labai nusivilti, nes iš toli viskas atrodo gerai, arba tam tikru rakursu žiūrint. Bet, kai prisiartini, tada matai, kad čia kažkokia nesąmonė, kaip klouno veidas, kuriame bruožai nupiešti. Dėl to tenka labai nerimauti. Tačiau aš nusprendžiau pakeisti tokią šeimos tradiciją ir man buvo atliktas virsutiniu voku pakelimas. Dėl to esu labai patenkinta. Pagaliau žiūriu į save ir matau žmogų, kokį ir noriu matyti“, – sako moteris.