Dušo kabina stumdomomis ir varstomomis durimis – kas geriau?

Administratorius .

duso-sienelPraktiška dušo kabina leidžia mėgautis greitomis, patogiomis ir vandenį tausojančiomis maudynėmis. Dušo kabinos yra vertinamos dėl savo ekonomiškumo, kadangi, lyginant su vonia, nusiprausti po dušu yra ne tik greičiau, bet ir pigiau (vandens išleidžiama gerokai mažiau). Dušo kabinos yra praktiškas pasirinkimas ir tuomet, kai vonios kambaryje nėra pakankamai vietos voniai. Tiesa, praktika rodo, kad vis dažniau dušas įrengiamas net ir itin erdviuose namuose. Čia svarbų vaidmenį atlieka ir tai, kad šiuolaikinės dušo kabinos pasižymi inovatyviais sprendimais, suteikia neįtikėtino patogumo, leidžia mėgautis įvairiomis vandens purškimo srovėmis, vandens masažu ar net maudyniu metu klausytis mėgstamos muzikos.

Dušo kabinų pasirinkimas iš tiesų didelis – šios kabinos skiriasi savo matmenimis, montavimo sprendimais, forma, dizainu, spalvomis. Renkantis dušo kabiną labai svarbu įvertinti ir jos duris. Šios gali būti tiek varstomos, tiek stumdomos. Ir vienas, ir kitas sprendimas turi savų privalumų ir savų trūkumų, todėl būtina pagalvoti ne tik apie estetiką, bet ir apie tai, kas jūsų vonios kambaryje bus praktiškiau ir patogiau naudoti.

Dušo kabina varstomomis durimis

Dušo kabina su varstomomis durimis yra vertinama dėl savo klasikinio dizaino. Tokios durys pasižymi ilgaamžiu praktiškumu, net ir bėgant metams nepradeda strigti (tiesa, jei renkatės nekokybiškas sistemas, durys gali pakrypti ar pradėti girgždėti). Iš tiesų, varstomos durys rekomenduojamos visuomet, jei tik vonios kambaryje yra pakankamai vietos. Tai ir yra pagrindinis šios konstrukcijos trūkumas – jei vonios kambarys yra nedidelis, dušo kabinos durų atvėrimas gali tapti nepatogiu pasirinkimu, kadangi durys ims remtis į baldus. Tiesa, šiandien pasirinkimo galimybės tampa gerokai platesnės, prisitaikant prie individualių pirkėjo poreikių, pvz., varstomos durys gali susilankstyti arba jos gali būti atveriamos į dušo kabinos vidų.

Dušo kabina stumdomomis durimis

Jei jūsų vonios kambarys nėra didelis, dušo kabina stumdomomis durimis tampa patogiu ir praktišku pasirinkimu, kadangi durų atvėrimui nereikalinga papildoma erdvė. Pirkėjai, pasirinkę stumdomas sistemas, gali rinktis tarp slankiojamųjų ir ratukinių mechanizmų. Vienareikšmiško atsakymo, kuris iš šių dviejų sprendimų yra geresnis, nėra, kadangi daug kas priklauso nuo gamintojo taikomų techninių sprendimų. Kad išvengtumėte nepatogumų ir būtumėte tikri, kad jūsų pasirinkta sistema sklandžiai dirbs ne vienerius metus, reikėtų iš anksto pasidomėti gamintojo patirtimi ir suteikiamomis garantijomis.

Paskelbta kategorijoje: Namai