Skatinkite savo darbuotojų kūrybiškumą ir gerinkite jų darbo sąlygas

Administratorius .

Kūryba

Jei vystote verslą ir turite nemažai darbuotojų, visuomet būtina tinkamai pasirūpinti jų produktyvumu ir jūsų verslui sukuriama pridėtine verte. Jei nepasirinksite gerų skatinimo priemonių, vargu ar galėsite tikėtis labai didelio darbuotojų našumo. Tuo tarpu, sukūrus tinkamas sąlygas ir skatinimo sistemą, jų darbe pasireiškianti kūryba galės tiesiogiai įtakoti jūsų verslo plėtrą ir augimą.

Išsiaiškinkite, kokie yra jūsų darbuotojų lūkesčiai. Visuomet labai didelį dėmesį skirkite savo darbuotojų poreikiams. Atsižvelkite į juos. Nors puikiai suprantama, kad įprastai nėra galimybių pilnavertiškai patenkinti kiekvieno darbuotojo poreikius, parodymas, kad jų nuomonė, norai ir poreikiai jums rūpi, turės labai teigiamą rezultatą.

Neverskite dirbti viršvalandžius. Žinoma, viršvalandžiai niekuomet negali būti skiriami priverstinai, tačiau akivaizdu, jog ne visi darbdaviai to paiso. Dėl šio aspekto nukenčia ne tik darbuotojai, tačiau ir įmonės našumas. Jei matote, kad tinkamai įgyvendinti visiems verslo procesams reikia didesnio įdirbio ir laiko, viršvalandžių klausimus aptarkite su savo darbuotojais asmeniškai. Jei jie savanoriškai pasisiūlys, tuomet rezultatai bus kur kas geresni.

Skatinkite kūrybą. Kuo jūsų darbuotojai bus kūrybiškesni, tuo lengviau vystysis jūsų verslas. Leiskite savo darbuotojams pasireikšti. Neribokite jų veikimo laisvės. Jų pareigybės neturėtų apriboti jų potencialo. Tai reiškia, kad tuo atveju, jei darbuotojai mato vienokias ar kitokias perspektyvas tam tikroje verslo vystymo dalyje, jie turėtų imtis iniciatyvos ir patys pabandyti pasirūpinti reikiamomis užduotimis.

Galimybė įsigyti įmonės akcijų. Tai labai dažna praktika vakaruose. Įmonių savininkai, kurie suteikia savo darbuotojams galimybę įsigyti tam tikrą įmonės akcijų dalį, įprastai dirba kur kas našiau, nes žino, kad jų valdomų akcijų paketas įgaus didesnę vertę tuomet, kai jie dirbs produktyviai ir sukurs didesnę pridėtinę vertę.

Sukurkite labai malonią darbinę atmosferą. Šiandien teigiamų pavyzdžių yra daugybė. Vis daugiau įmonių stengiasi pasirūpinti, kad jų darbuotojai darbe jaustųsi lyg namuose. Tam didelės įtakos turi ne tik biuro interjeras, tačiau ir jūsų požiūris į darbuotojus. Jei leisite, kad darbuotojai galėtų dirbti ne tik savo darbo vietoje, galite tikėtis, kad jie parodys dar geresnius rezultatus.