12 būdų panaudoti popierines servetėles (II dalis)

Administratorius .

ServetėlėsJei rengiate vakarėlį ar išvyka gamtoje, tuomet turbūt pasirūpinate didelėmis popierinių servetėlių atsargomis, nes kas gi geriau, nei popierinės servetėlės sugers išpiltą balą, nuvalys kelnes aptiškusias padažu ar kaip nors kitaip išgelbės vakaro svečius. Tačiau ką veikti su daugybe popierinių servetėlių likusių po vakarėlio? Praeitoje šio straipsnio dalyje mes jums jau pateikėme šešis būdus, ką su jomis galima nuveikti, o šiame straipsnyje jūsų laukia dar tiek pat išradingų servetėlių panaudojimo būdų.

  1. Papuošalai. Taip jūs išgirdote teisingai. Servetėles galima panaudoti papuošalų gamybai ar jų gražinimui. Galbūt šiuo metu mediniai žiedai ir apyrankės nebėra mados populiarumo viršūnėje, bet pasitelkę šiek tiek dekupažo sugebėjimų kiekvieną medinę apyrankę paversite tikru meno kūriniu. Žinoma tam jums prireiks itin gražių servetėlių.
  2. Padėklų papuošimas. Turite namie padėklą, kuri naudojate kai norite patiekti gėrimus maistą per vakarėlį, šventę ar kito tipo pobūvį? Tuomet pagražinkite jį servetėlėms. Kodėl padėklas turi būti nuobodžios vientisos spalvos? Jis gali būti margų raštų ar gražių piešinių išdalintas, tokiu atveju jis ne tik atliks maisto patiekimo funkciją, bet taip pat prisidės prie visos šventės daromo įspūdžio.
  3. Batai. Manėte, kad dekupažuoti galima tik baldus, keramiką ir panašaus tipo daiktus? Labai klydote. Norite batų, ant kurių nosies puikuotųsi supermenas? Jei norite tokius surasti savo vaikui, jums galbūt ir pavyks, tačiau jų kaina bus tikrai daug didesnė nei įprastų. Tačiau, jei tokių batų norite sau, tuomet vargiai atrasite tai ko ieškote. Tačiau servetėlės net ir su supermeno atvaizdu tikrai nebus itin brangios, o dekupažui pasiduos didžioji dauguma įprastų batų. Žinoma, jų negalėsite avėti itin prastu oru, bet pasidžiaugti jais tuomet kada sausa ir šilta tikrai galėsite.
  4. Apšvietimas. Kaip turbūt jau supratote servetėlėmis dekupažuoti. Todėl jei norite įnešti į miegamąjį intymumo, o į vaikų kambarį žaismingumo jūs galite dekupažuoti savo lempų gaubtus. Servetėlių ornamentai ne tik gali mesti įdomius šešėlius, bet ir patys atrodys itin puikiai.
  5. Žibintai. Kai atšyla oras visuomet norisi daugiau laiko praleisti lauke, tačiau ką daryti, kai ateina naktis ir saulė nusileidžia? Galima investuoti į elektrinį apšvietimą ir taip apšviesti savo kiemą. Arba galima dekupažuoti stiklainius, pritaisyti jiems rankenėles ir jais apstatyti kiemą, įdėkite į vidų žvakę ir turėsite puikius šiltą šviesą skleidžiančius žibintus. Taip pat, jei turite vaikų, tokie žibintai jiems labai patiks ir namuose. Nepamirškite jų įtraukti į patį gamybos procesą, tuomet žibančią žvakele jie džiaugsis tik dar labiau, nes bus prisidėję prie pačio žibinto pagaminimo.
  6. Veidrodžiai. Jums atsibodo jūsų senojo veidrodžio rėmas? Jau turbūt žinote atsakymą, kaip galima jį pakeisti. Susiraskite tokias servetėles, kurios jūsų manymu labiausiai tiktų prie dabartinio kambario, kuriame stovi veidrodis interjero ir pradėkite dekupažo procesą. Pabaigę pamatysite, kad ne tik jūsų veidrodis atrodo naujai, bet ir viso kambario atmosfera pasikeitė atnaujinus vos vieną daiktą (tai ypač jaučiasi atnaujinant būtent veidrodį, nes tai dažnai yra akį traukianti kambario detalė).

Štai ir visi dvylika skirtingų būdų, kuriais galite panaudoti vienkartines servetėles, bet žinoma jų yra žymiai daugiau, esame tikri, kad vien šiame sąraše pamatėte būdų, kurių neįsivaizdavote ankščiau, todėl, jei leisite savo fantazijai šėlti, tikrai sugalvosite kaip su dekupažo pagalba pakeisti dar daugiau kasdienių daiktų.