Lagaminas į Ispaniją

Administratorius .

Lagaminas

Nuo tada, kai kelionės tapo ranka pasiekiamos kiekvienam, žmonės pradėjo vis labiau domėtis kitomis kultūromis, atsirado poreikis mokytis daugiau užsienio kalbų ir patirti kažką naujo. Tolerancija kitos rasės ir tautybės žmonėms atsiranda taip pat dėl naujų potyrių kitokioje aplinkoje. Planuodami savo atostogas žmonės paprastai išsiskiria į dvi grupes. Vieni, tobulas atostogas įsivaizduoja ten kur saulė, paplūdimys, grojanti gyva muzika, egzotiški augalai ir jūra. Kiti, užsimerkę mato kalnus, sniegą, snieglentes ar slides. Lietuvoje vis daugiau žmonių skrenda į Ispaniją. Šilti kraštai vilioja, tad patarimai kokius daiktus reikėtų pasiimti su savimi keliaujant į Ispaniją yra gana reikalingi.

Tegul lagaminas būna paruoštas nuotaikingai kelionei į Ispaniją.

Išsiruošus į paplūdimį.  Tikriausiai rinksitės tokį Ispanijos kampelį, kuris yra šalia vandens, todėl nepamirškite pasiimti ne tik maudymosi drabužių, bet ir apsaugos nuo saulės ir skrybėlės ar kepurės. Dažnai pabėgus nuo lietuviškų lietingų orų jaučiamės tarsi patekę į rojų ir deginamės po kaitria Ispanijos saule ištisą dieną. Būkite atsargūs, nes jūsų organizmas patiria šoką dėl greito klimato pasikeitimo ir nepamirškite būtinų priemonių nuo saulės.

Pasivaikščiojimui. Vykstate ten kur šilta, tad nenuostabu, kad jūsų lagaminas pilnas suknelių, šortų, palaidinių trumpomis rankovėmis ir kitų vasariškų drabužių. Prie jų įsidėkite ir kelnes bei megztini. Saulei nusileidus Ispanijoje pasidaro vėsoka. Tiesa +18 ar daugiau laipsnių rodantis termometras neklysta, tačiau visą dieną prabuvus saulėje vakarais net ir esant tokiai temperatūrai gali pasidaryti vėsoka. Nepamirškite ir patogių batų. Ypatingai jeigu keliausite į Andalūziją, Ispanijos pietuose esančias vietoves, kurios yra apsuptos kalnų. Neimkite didelės rankinės, nes tai tik varžys jūsų judesius, į jas paprastai yra prisikraunama daugybė nereikalingų daiktų, kurie tik prideda papildomo svorio, o esant dideliam karščiui tampytis su savimi daug daiktų be galo vargina.

Vaistai. Patartina įsidėti vaistų nuo galvos ir skrandžio skausmų. Esant kitoje šalyje, tikrai norėsite paragauti vietinės virtuvės, kartais mūsų organizmas gali nepriimti kitokių skonių ir netikėtai gali prasidėti skausmai. Niekas kitas taip nesugadina atostogų džiaugsmo kaip negalavimai.

Taigi, vykstant į Ispaniją lagamine turi būti šie daiktai: apsauga nuo saulės (akiniai, skrybėlė, kepurė, kremas), patogūs batai, kelnės ir megztinis, nedidelė rankinė, vaistai. Patikrinkite, kad visa tai turėtumėte su savimi, o visa kitą lai būna jūsų nuožiūra.