Kelionės

Kelionė į Londoną: praktiški patarimai

by Administratorius .

Skrydziai i Londona

Niekam nėra paslaptis, kad nemaža dalis mūsų tautiečių jau daugybę metų gyvena ir dirba Londone. Tai miestas, kurį būtų galima drąsiai vadinti kosmopolitišku. Į jį plūsta tiek turistai iš viso pasaulio, tiek ir žmonės, kurie ieško didesnių galimybių, geresnio darbo, didesnio darbo užmokesčio ir karjeros pokyčių. Tai miestas, kuriame persipina labai daug skirtingų kultūrų. Žinoma, kadangi neretas lietuvis Londoną renkasi kaip pagrindinį emigracijai tinkantį tašką, vos tik pradedama kalbėti apie Anglijos sostinę, daugumai į galvą pirma šaunanti mintis būna susijusi būtent su emigracija. Tačiau šį Anglijos didmiestį reikėtų aplankyti kiekvienam – ir tikrai ne tam, kad jame surastumėte sau tinkantį darbą. Į Londoną turėtumėte nuvykti turistiniais ir pažintiniais tikslais. Todėl jei dar niekuomet nesilankėte Anglijos sostinėje, pats metas suorganizuoti savo būsimą kelionę.

Visų pirma pradėti turėtumėte nuo lėktuvų bilietų įsigijimo. Jei jūs planuojate į Londoną skristi iš Vilniaus, tuomet galėsite pasirinkti iš didžiausios reisų pasiūlos. Be abejo, efektyviausia lėktuvų bilietų paiešką atlikti pasinaudojus internetiniais pigių skrydžių paieškos portalais, pvz., https://skrendam24.lt/Vilnius-Londonas/. Tuomet lėktuvų bilietų įsigijimas jums tetruktų vos kelias minutes. Ką jau kalbėti apie tai, kad jūs tokiu atveju gerokai daugiau sutaupytumėte, kadangi šiandien skrydžiai į Londoną pasižymi labai palankiomis kainomis.

Taip pat svarbu, kad apgalvotumėte, kur norėsite apsistoti tuomet, kai nuvyksite į Londoną. Suprantama, kad šiame Anglijos didmiestyje viešbučių pasirinkimas yra labai didelis, todėl net jei jūs keliate labai specifinius ir išskirtinius reikalavimus, naudodamiesi internetu neturėtumėte susidurti su sunkumais pasirenkant jums patinkančius Londono viešbučius.

Žinoma, pagalvokite ir apie tai, ką norėsite pamatyti Londone. Yra ne vienas internetinis turizmo tematikos portalas, kuriame yra pateikiami turistinių vietų sąrašai ir jas apibūdinantys aprašymai. Tai palengvina savo atostogų plano sudarymą ir leidžia gerokai efektyviau pasiruošti savo būsimai kelionei į Londoną. Taigi, pasirūpinkite šiais svarbiais klausimais ir pasimėgaukite savo atostogomis, kurių metu patirsite daug nepamirštamų ir smagių akimirkų.

Kaip tinkamai pasiruošti būsimai turistinei kelionei

by Administratorius .

Turizmo prekes

Pastaruoju metu svarstote, kaip galėtumėte linksmiau ir įdomiau praleisti savo būsimas atostogas? Jums jau seniai pabodo sėslus poilsis gulint pajūryje ir deginantis priešais karštą saulutę? Jei taip, galbūt jums vertėtų pagalvoti apie turistinį žygį po Lietuvą? Tiesą sakant, nors toks sprendimas pareikalaus daug jėgų ir pastangų, vis dėlto tokia kelionė bus nepamirštama ir suteikianti jums labai daug neįkainojamų akimirkų. Net jei jūs iki šiol niekuomet nebuvote leidęsi į turistinį žygį ir nežinote nuo ko vertėtų pradėti, pasiruošimas tikrai nebus sudėtingas, o tam, kad viskas būtų dar paprasčiau, pateiksime jums ne vieną patarimą, kuriuo galite vadovautis, jei nuspręsite vykti į turistinį žygį po įvairias Lietuvos vietas.

Pirmiausia turėtumėte nuspręsti su kuo jūs keliausite. Trumpiau tariant, ar tai darysite vieni, ar vis dėlto kartu su savimi pasiimsite ir savo draugus arba šeimos narius. Nuo to taip pat tiesiogiai priklausys ir tolimesnė jūsų kelionė.

Be abejo, labai svarbu, kad jūs sudarytumėte ir tinkamą savo būsimos kelionės maršrutą. Tai galite padaryti remdamiesi kitų keliautojų patirtimi ir analizuodami Lietuvos žemėlapį bei lankytinas turistines vietas. Tiesą sakant, Lietuvoje yra labai daug įvairių lankytinų vietų, kurių nemaža dalis mūsų šalies gyventojų niekuomet nėra matę savo akimis. Todėl jei iki šiol jūs manėte, kad Lietuvoje nėra ką pamatyti ir vienintelis būdas turiningai praleisti savo atostogas yra kelionė į užsienį, labai klydote. Taigi, tam, kad viskas būtų lengviau, nepamirškite į pagalbą pasitelkti internetinius turizmo tematikos tinklalapius, kuriuose yra pateikiama labai daug naudingos informacijos, susijusios su turistinėmis vietomis, kurias yra patariama aplankyti. Kai jūs sudarysite savo būsimos kelionės maršrutą, tuomet taip pat žinosite, kokius papildomus sprendimus turėtumėte priimti, kad jūsų kelionė būtų sklandesnė ir sėkmingesnė. Be to, tai leistų jums suprasti, kiek laiko ji užtruks ir koks turėtų būti jūsų tolimesnis pasiruošimas. Ką jau kalbėti apie tai, kad jūs visuomet galite konsultuotis su patyrusiais keliautojais, kurie yra išnaršę visą Lietuvą ir žino, kokie sprendimai galėtų būti patys tinkamiausi.

Taip pat svarbu ir tai, kokius daiktus su savimi pasiimsite. Žinoma, jei jūs įprastai su savimi į keliones pasiimate labai daug skirtingų daiktų, šiuo atveju turėtumėte suprasti, kad didelis daiktų skaičius nėra privalumas. Trumpiau tariant, kuo daugiau daiktų su savimi pasiimsite, tuo labiau save apsunkinsite ir sukursite daugiau nepatogumų. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte apsilankyti internetinėse parduotuvėse, kuriose yra parduodamos turizmo prekės. Tai leistų jums susidaryti aiškesnę nuomonę, ko jums iš tikrųjų galėtų prireikti ir kokios turizmo prekės jūsų situacijoje būtų tinkamiausios ir būtiniausios. Be abejo, turizmo prekių internetinėse parduotuvėse bus daugybė, todėl skirkite šiek tiek daugiau savo laiko ir įvertinkite dabartinį turizmo prekių asortimentą. Kai tai padarysite, iš anksto įsigykite būtiniausius daiktus, kurie labai pravers jūsų kelionėje.

Žinoma, svarbu ir tai, kokį transportą pasirinksite savo būsimai kelionei. Vieni į turistinius žygius leidžiasi pėsčiomis, o kiti turistauja su kemperiais. Viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų lūkesčiai ir siekiai. Kita vertus, jei jūs nesate patyrę turistautojai, labai tikėtina, kad kelionės metu norėsite jausti kur kas didesnį komfortą, todėl jei jūs save priskiriate pastarajai žmonių kategorijai, visuomet galite išsinuomoti labai erdvų ir techniškai tvarkingą kemperį, kurį nuomoja šių paslaugų teikėjai. Kemperių nuomos paslaugų teikėjų dabartinėje rinkoje yra labai daug. Tai yra labai populiarios paslaugos, kurias pasirenka vis daugiau šiuolaikinių vartotojų, todėl jei jūs peržiūrėsite dabartinę rinką, tikrai labai nesunkiai atrasite šios srities specialistus, kurie jums galėtų pasiūlyti pačius tinkamiausius variantus. Jei jūs išsinuomosite erdvų ir funkcionalų kemperį, galite net neabejoti, kad jūsų kelionė bus labai patogi ir sklandi. Be to, jei keliausite ne vieni, o su didesne žmonių grupe, kemperio nuoma iš jūsų nepareikalaus didelių išlaidų, kadangi kemperio nuomos išlaidas galėsite pasidalinti lygiomis dalimis.

Taigi, jei jūs visu tuo pasirūpinsite, tikrai turėtumėte keliauti kur kas sklandžiau ir komfortiškiau. Be to, nepamirškite, kad su savimi į turistinę kelionę turėtumėte pasiimti ir pakankamai grynųjų pinigų, kartu nepamirštant ir mobiliojo telefono. Žinoma, galite teigti, kad kelionėje jums tikrai nereikės jokių technologinių prietaisų ir jūs visiškai norite atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio, tačiau jei jūs keliaudami neturėsite telefono, labai rizikuosite. Niekas niekuomet negali žinoti su kokiais netikėtais sunkumais gali tekti susidurti keliaujant, todėl jei jūs norite būti apsidraudę nuo bet kokių galimų nepatogumų, kurie priešingu atveju galėtų sujaukti jūsų kelionę ir neigiamai paveikti jūsų kelionės patirtį, tuomet kartu su savimi pasiimkite iš telefoną, pakrovėją bei kitus technologinius prietaisus, kurie galėtų jums praversti, jei vis dėlto jums nutiktų nenumatytų situacijų.

Sodybos nuoma jums kainuos pigiau nei atostogos kurorte

by Unseen .

sodybosBent vieną vasarą norėtumėte skirti poilsiui gimtinėje, tačiau nežinote kur atostogauti? Kurortų ar pajūrio pasirinkimas galbūt jums nebus naudingas finansiškai. Ten kainos yra išaugusios kaip reikiant. Norintiems su mažesniu biudžetu pailsėti ne ką prasčiau nei prie jūros, siūloma rinktis sodybų nuomos paslaugas. Dabar sodybos gali būti išsinuomojamos tiek su šeima, tiek poilsiaujant su draugais. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti domėjimuisi kaimo turizmu, nes mat Lietuvoje sodybų pasirinkimas yra milžiniškas. Galima rinktis tiek pasyvesnį, tiek ir aktyvesnį poilsį siūlančias sodybas. Sodybos nuoma jums kainuos gerokai pigiau nei poilsiaujant pajūryje, tačiau nežinantiems kaip tinkamai pasirinkti vietą, siūlome paskaityti žemiau pateiktą informaciją.

Sodybos nuomos kainos priklauso nuo pasirinktos vietos bei žmonių skaičiaus. Pastarasis rodiklis iš esmės yra svarbiausias. Jeigu ketinate ilsėtis vieni ar su antrąją puse, tai jums reikėtų ieškoti tokių kaimo turizmo sodybų, kuriose siūloma nuomotis numerius, o ne ištisus namukus. Tai būtų daug pigesnis variantas. Matote, tokiose sodybose dabar siūlomos visos pramogos ir atpalaiduojančios procedūros. Pavyzdžiui, atostogaujant dviese, galima rinktis tokias sodybas, kur išsinuomojus kambarį, vėliau būtų galima pasimėgauti pirtimis, saunomis, sūkurinėmis voniomis, vandens pramogomis ir t.t. Tokiose sodybos siūlomos tiek aktyvaus laisvalaikio pramogos, tiek ir pasyvus poilsis, kuomet norisi ramybės.

Kas liečia poilsį draugų ar artimų žmonių būryje, tai labiausiai išskirti reikia tas sodybas, kurios nuomoja ištisus namukus. Tai reiškia, kad galima išsinuomoti visą sodybą, kurioje būsite tik jūs su savo artimaisiais. Aišku, galima rinktis ir dalinius variantus t.y. jeigu sodyba vienu metu priima keletą šeimų ar žmonių grupių, vadinasi visa vietovė yra padalinta į kelias dalis. Vieną jų galite išsinuomoti jūs. Tiesiog jums reikėtų atidžiau skaityti visus sodybų pateikiamus privalumus, nes nuo jų irgi priklauso nuomos kainos.

Sodybos nuomos kainos paprasčiausiai nustatomos pagal sodybų plotą, vietovę bei siūlomas pramogas. Tarp kitko, būtina žinoti, kad nuomojantis sodybą, galima apsieiti ir be pramogų – tuomet už jas teks mokėti atskirai arba tiesiog turėsite patys sugalvoti kokia veikla užsiimsite.

Lagaminas į Ispaniją

by Administratorius .

Lagaminas

Nuo tada, kai kelionės tapo ranka pasiekiamos kiekvienam, žmonės pradėjo vis labiau domėtis kitomis kultūromis, atsirado poreikis mokytis daugiau užsienio kalbų ir patirti kažką naujo. Tolerancija kitos rasės ir tautybės žmonėms atsiranda taip pat dėl naujų potyrių kitokioje aplinkoje. Planuodami savo atostogas žmonės paprastai išsiskiria į dvi grupes. Vieni, tobulas atostogas įsivaizduoja ten kur saulė, paplūdimys, grojanti gyva muzika, egzotiški augalai ir jūra. Kiti, užsimerkę mato kalnus, sniegą, snieglentes ar slides. Lietuvoje vis daugiau žmonių skrenda į Ispaniją. Šilti kraštai vilioja, tad patarimai kokius daiktus reikėtų pasiimti su savimi keliaujant į Ispaniją yra gana reikalingi.

Tegul lagaminas būna paruoštas nuotaikingai kelionei į Ispaniją.

Išsiruošus į paplūdimį.  Tikriausiai rinksitės tokį Ispanijos kampelį, kuris yra šalia vandens, todėl nepamirškite pasiimti ne tik maudymosi drabužių, bet ir apsaugos nuo saulės ir skrybėlės ar kepurės. Dažnai pabėgus nuo lietuviškų lietingų orų jaučiamės tarsi patekę į rojų ir deginamės po kaitria Ispanijos saule ištisą dieną. Būkite atsargūs, nes jūsų organizmas patiria šoką dėl greito klimato pasikeitimo ir nepamirškite būtinų priemonių nuo saulės.

Pasivaikščiojimui. Vykstate ten kur šilta, tad nenuostabu, kad jūsų lagaminas pilnas suknelių, šortų, palaidinių trumpomis rankovėmis ir kitų vasariškų drabužių. Prie jų įsidėkite ir kelnes bei megztini. Saulei nusileidus Ispanijoje pasidaro vėsoka. Tiesa +18 ar daugiau laipsnių rodantis termometras neklysta, tačiau visą dieną prabuvus saulėje vakarais net ir esant tokiai temperatūrai gali pasidaryti vėsoka. Nepamirškite ir patogių batų. Ypatingai jeigu keliausite į Andalūziją, Ispanijos pietuose esančias vietoves, kurios yra apsuptos kalnų. Neimkite didelės rankinės, nes tai tik varžys jūsų judesius, į jas paprastai yra prisikraunama daugybė nereikalingų daiktų, kurie tik prideda papildomo svorio, o esant dideliam karščiui tampytis su savimi daug daiktų be galo vargina.

Vaistai. Patartina įsidėti vaistų nuo galvos ir skrandžio skausmų. Esant kitoje šalyje, tikrai norėsite paragauti vietinės virtuvės, kartais mūsų organizmas gali nepriimti kitokių skonių ir netikėtai gali prasidėti skausmai. Niekas kitas taip nesugadina atostogų džiaugsmo kaip negalavimai.

Taigi, vykstant į Ispaniją lagamine turi būti šie daiktai: apsauga nuo saulės (akiniai, skrybėlė, kepurė, kremas), patogūs batai, kelnės ir megztinis, nedidelė rankinė, vaistai. Patikrinkite, kad visa tai turėtumėte su savimi, o visa kitą lai būna jūsų nuožiūra.

Traukiniai – patogus ir komfortiškas būdas keliauti

by Administratorius . 0 Comments

Kelionė traukiniuTraukiniai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pakeliauti po visą Europą. Keliavimas traukiniu yra greitas ir labai patogus būdas ne tik miestuose, bet ir mažai apgyvendintose vietovėse. Be to, nereikia pamiršti ir puikiai išvystyto paslaugų sektoriaus. Bene kiekvienoje traukinių stotyje galima išsinuomoti automobilį arba pasinaudoti taksi teikiamomis paslaugomis, jei traukiniu negalėtumėte nukakti į vieną ar kitą jūsų lankomos šalies vietovę.

Kelionės traukiniu gali puikiai tikti tiek jūsų asmeninėms kelionėms, tiek ir vykstant verslo ar darbo reikalais. Tai labai ekonomiškas, greitas ir patogus būdas, kuriuo visame pasaulyje kasdien naudojasi milijonai žmonių. Neretai traukiniuose įvyksta ir verslo susitikimai ar konferencijos. Tai rodo, kad šis keliavimo būdas mažai kuo nusileidžia keliavimui lėktuvu ar automobiliu. Be jokios abejonės traukiniuose mes galime judėti laisviau ir jaustis saugiau.

Daugelis žmonių, norėdami keliauti patogiai, dažnai pasirenka būtent traukinius. Kadangi geležinkelių infrastruktūra Europoje yra labai puikiai išvystyta ir sulaukia didžiulio keliautojų susidomėjimo, internetu galima labai paprastai ir greitai užsisakyti kelionės bilietą iš bet kurios pasaulio šalies. Tokiu būdu ypač lengva planuoti savo kelionių grafikus ir organizuoti visus norimus maršrutus.

Kai kurios kelionių agentūros savo klientams yra paruošusios išskirtinių pasiūlymų, keliaujant traukiniais, aplankyti daugelį šalių. Tai labai patogus, praktiškas ir smagus keliavimo būdas. Važiuojant traukiniu, visos kelionės metu galima stebėti kiekvienos šalies kraštovaizdį, gamtą, įvairias gyvenvietes ir nepraleisti progos visa tai įamžinti nuotraukose ar vaizdo medžiagoje. Be abejo, šiuo metu siūlomuose kelionių paketuose labai dažnai yra sujungiami keli skirtingi kelionės būdai, įskaitant keliones lėktuvais, autobusais, traukiniais ir automobiliais. Visa tai skirta tam, kad kiekvienas keliautojas patirtų kuo daugiau įvairesnių įspūdžių.

Keliaudami po Europą, galite rinktis ypač greitus ir aukštos klasės traukinius, kuriuose galima ne tik patogiai ir ramiai ilsėtis, bet ir ragauti puikiausių virtuvės šefų gaminamą maistą, stebėti įvairius renginius ar mėgautis jūsų mėgstamomis grožio procedūromis. Dabar tai yra prieinama kiekvienam keliautojui, kuris yra ištroškęs naujų pojūčių ir siekia išbandyti kuo daugiau ir patirti nepamirštamų įspūdžių.

Kadangi šiuolaikiniais traukiniai, kuriais galima nuvykti į įvairias Europos šalis, geba išvystyti ypač didelį greitį, šis keliavimo būdas nuolat populiarėja. Be to, daugelyje traukinių yra bevielio interneto ir elektroninių prietaisų pakrovimo galimybė, todėl nei vienam keliautojui nekyla jokių sunkumų nuotoliniu, norint būdu susisiekti su savo giminaičiais ar draugais, esančiais kitame kontinente.

Taigi, jei dabar ėmėte galvoti, kur praleisti greitai prasidėsiančias savo atostogas, ir iki šiol dar nebuvote išbandę kelionės traukiniais po Europą, dabar yra pats tinkamiausias metas tai išbandyti. Jūs tikrai galėsite mėgautis begale neišdildomų įspūdžių, kuriais noriai dalinsitės su savo šeimos nariais, draugais ir kolegomis.