IT

Naujas verslas ir įmonės tinklalapis

by Administratorius .

Ką tik įsteigėte savo pirmąją įmonę ir tapote naujojo verslo savininku? Turbūt jaučiatės pakankamai pakylėti ir manote, kad pagaliau išsipildė jūsų ilgai laukta ir brandinta svajonė? Kaip bebūtų, jūs jokiu būdu neturėtumėte pernelyg atsipalaiduoti ir pradėti manyti, kad įmonės įsteigimas – yra visa tai, ko jums tereikia, kad taptumėte sėkmingo verslo savininkais. Deja, bet norint savo verslą paversti sėkmingu ir pelningu, būtina labai daug ir sunkiai dirbti. Taigi, visų pirma jums reikia tapti matomais ir žinomais. Kadangi didžioji dalis šiuolaikinių vartotojų šiandien nepraleidžia progos pasinaudoti internetu, labai svarbu, kad ir jūs pasirūpintumėte savo profesionaliai atrodančiu naujuoju įmonės internetiniu tinklalapiu. Žinoma, internetinio tinklalapio kūrimas turėtų būti patikėtas šios srities specialistams, kurie puikiai išmano šią sritį ir per savo praktiką yra įgyvendinę daugybę projektų.

Tokių paslaugų teikėjus yra labai nesudėtinga surasti pasinaudojus internetu, tačiau suprantama, kad jų asortimentas šiandien yra labai didelis ir įvairus. Dėl šios priežasties jūs turite skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir palyginti skirtingų paslaugų teikėjų turimą patirtį bei pateikiamus atliktų darbų pavyzdžius. Pavyzdžiui, jei apsilankysite Subconit.lt tinklalapyje, tuomet netruksite pastebėti, kad jame yra daug vartotojams naudingos informacijos, kuri padeda kur kas lengviau apsispręsti. Be to, yra pateikiami ir jau minėti atliktų darbų pavyzdžiai, iš kurių galima labai lengvai spręsti apie jų turimą patirtį, žinias ir profesionalumo lygį. Ką jau kalbėti apie tai, kad vertindami atliktų darbų pavyzdžius jūs taip pat galite pasisemti ir nemažai originalių bei jūsų individualų skonį atitinkančių idėjų, kurias taipogi galėtumėte perteikti ir savo tinklalapyje, pateikiant individualų užsakymą pasirinktiems internetinių tinklalapių kūrėjams.

Be abejo, internetinio tinklalapio sukūrimu visų svarbiausių darbų įgyvendinimas nesibaigs. Jūs taip pat turite daug dėmesio ir pastangų skirti reklamai. Tai reiškia, kad turėtumėte iš anksto sudaryti reklamos strategiją ir pasirūpinti jos įgyvendinimu, tokiu būdu pritraukdami vis daugiau naujų klientų ir didindami savo verslo žinomumą.

Posted in IT

Kaip internetas paveikia kiekvieną žmogų

by Administratorius .

Maksi.lt

Šiandieniniame pasaulyje yra per daug sudėtinga įsivaizduoti laikus, kuomet nebuvo interneto. Toks daugelio požiūris ir suvokimas rodo, kad bendravimas dvidešimt pirmajame amžiuje iš tikrųjų labai pasikeitė ir patyrė tikrą revoliuciją. Galingų informacinių tinklų dėka internetas tapo prieinamas kiekvienam bet kurioje pasaulio vietoje. Tai labai įtakojo internetinėmis technologijomis paremto verslo sėkmę ir pasaulinę plėtrą. Jis taip pat turėjo reikšmingos įtakos pramogų rinkai, todėl įvairios – tiek tarptautinės, tiek ir vietinės smulkaus verslo bendrovės – nuolat ieško būdų, kaip pasitelkus tai, ką internetas gali pasiūlyti geriausia, padidinti savo pelną ir išplaukti į platesnius vandenis.

Kadangi internetu galime naudotis būdami bet kuriame pasaulio kampelyje, nenuostabu, kad šiomis dienomis daugybė žmonių juo naudojasi savo mobiliajame telefone. Kiekvieną dieną žmonės siekia kuo greičiau ir operatyviau gauti įvairią juos dominančią informaciją, kuri padėtų jiems būti visuomet pasiruošusiems, budriems ir organizuotiems. Nesvarbu ką veikiame ir kas mus domina: ar šiandieninė orų prognozė, ar tikriname į el. pašto dėžutę atkeliavusius laiškus ar skaitome apie artimiausią savaitgalį mieste vyksiančius renginius – dabar paprasta visuomet būti informuotiems apie tai, kas dedasi aplinkui. Interneto ir internetinių tinklalapių bei programų pagalba žmonės turi galimybę susisiekti vieni su kitais kur kas greičiau ir paprasčiau. Dalinimasis nuotraukomis, vaizdo medžiaga, įdomiomis nuorodomis ir žinučių rašymas jau tapo kasdienybe.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad informacinių tinklų galingumas ir našumas nuolat gerėja, o tai kaskart suteikia mums vis daugiau galimybių. Vartotojai savo namuose jau seniai gali džiaugtis labai sparčiu internetu. Įvairios bendrovės, anksčiau siūliusios telefono ir kabelinės televizijos paslaugas, į savo teikiamų paslaugų asortimentą įtraukė ir interneto tiekimo paslaugas. Tokios galimybės kiekvienam iš mūsų leidžia neišeinant iš namų žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, klausytis muzikos – ir visomis šiomis funkcijomis naudotis čia ir dabar dėl ypač spartaus interneto. Jei neturime fizinio formato filmų, muzikos, knygų ar žaidimų – visa tai taip pat galime rasti internete – tokias paslaugas teikiančių bendrovių tinklalapiuose. Anksčiau įprastas būdas visu tuo naudotis realybėje, perkant fizines kopijas, šiandien jau tampa atgyvena.

Internetas yra galingas įrankis, kuris padarė didelį poveikį dvidešimt pirmojo amžiaus raidai ir neabejotinai sudrebino visą pasaulį. Internetinė erdvė vystosi neįsivaizduojamu greičiu. Idėjos ir mintys akimirksniu gali tapti realybe. Todėl tiems, kurie gyvena be interneto, gali būti pakankamai sudėtinga pasivyti kasdien taip sparčiai tobulėjantį pasaulį. Nepamirškite, kad galimybių naudotis internetu yra daugiau nei galime įsivaizduoti ir jų nuolat daugės.

Informacija: http://maksi.lt/

Posted in IT

Individualią veiklą dabar įregistruoti trunka vos porą minučių

by Unseen .

eta zenklasNorintys pradėti vykdyti individualią veiklą renkasi bene geriausią kelią veiklos įteisinimui! Šiuo metu individualios veiklos įregistravimas internetu trunka vos apie porą minučių ar net greičiau. Jeigu ir atsiranda kažkokie klausimai, tuomet į juos greitai atsakoma kreipiantis el. paštu vmi(eta ženklas)vmi.lt. Tad, jeigu galvojate apie legalios veiklos pradžią, tuomet neturėtumėte delsti –veiklą įteisinti yra itin paprasta. Viskas ką jums reikia žinoti apie individualios veiklos vykdymą yra būtent apskaitos vedimas ir mokamų mokesčių tvarka. Visiškai nesigaudantiems apie individualią veiklą žemiau pateikiame pagrindinę informaciją, kurią būtina žinoti.

Gyventojų pajamų mokestis gali būti dvejopas. Šiuo metu mokamas 5 arba 15 procentų pajamų mokestis. Kuris dydis priklausys jums – sužinosite pagal veiklą. Mat laisvųjų profesijų atstovai turi mokėti 15 procentų pajamų mokestį, o visi kiti moka 5. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kad dabar vyriausybę yra patikusi įstatymų pataisas, kurios nebediskriminuos laisvųjų profesijų. Tikėtina, kad nuo naujųjų metų visi mokės 5 procentų tarifą, o jis didės didėjant ir gaunamų pajamų sumai ar pelnui. Tiesiog siekiama įvesti progresinį pajamų mokestį, kuris visiems išeis į naudą.

Taipogi verta žinoti, kad be pajamų mokesčio mokami ir kiti mokesčiai. Tai yra sveikatos draudimas ir valstybinis socialinis draudimas. Sveikatos draudimo įmoka kas mėnesį yra nustatoma pagal MMA. Jums teks mokėti 9 procentų nuo MMA mėnesio įmoką, o jeigu jau esate draudžiami, tuomet sveikatos draudimas bus skaičiuojamas nuo jūsų pusės gauto pelno. Valstybinis socialinis draudimas irig skaičiuojamas nuo pusės pelno ir nuo liepos pirmos dienos jo tarifas siekia 28,7 procento.

Kas liečia apskaitą, reikėtų žinoti, kad individualioje veikloje ją vesti yra žymiai lengviau nei registruojant įmonę. Tiesiog vedama informacija apie gautas pajamas bei patiriamas išlaidas. Tenka pildyti sąskaitas faktūras ar kitus dokumentus ir viską paskui reikia registruoti apskaitos žurnale, kurį pildyti irgi yra labai lengva, nes iš karto nurodoma ką reikia rašyti tam tikrose eilutėse. Geriausia tai, kad visą apskaitą galite vesti kompiuteryje – nebūtina visko rašyti ranka įprastuose dokumentuose.

Stroboskopai gali būti perkami dairantis ir į Lenkijos gamintojus

by Unseen .

stroboskopaiVisiems renginių organizatoriams, ketinantiems atnaujinti ar įsigyti naują įrangą, siūloma nepamiršti, kad stroboskopai turėtų būti perkami atsižvelgiant tiek į gamintojus, tiek ir į įrenginių kainas. Jeigu perkate  naują įrangą ir dairotės į šviesos efektus, tai rinkdamiesi stroboskopus, būtinai dairykitės į tokius gaminius, kurie būtų kokybiški – juos bus galima ilgiau naudoti veikloje. Kas liečia renginių organizavimą, tai šiuos gaminius paprasčiausiai įsigyti siūloma iš patikimų pardavėjų. Internete juos rasti nebus sudėtinga. Tiesa, apie kokybės pasirinkimą kalbėti verta bet tokiu atveju – visi įrenginiai turi būti perkami atsižvelgiant į geriausius įvertinimus. Atnaujinantiems įrangą vertėtų internete paieškoti tokių el. parduotuvių, kurios specializuojasi būtent šviesos efektų prekyboje.

Stroboskopai dabar siūlomi muzikos instrumentais bei muzikos įranga prekiaujančiose el. parduotuvėse.

Geriausiu pasirinkimu ko gero būtų galima laikyti internetines parduotuves, kuriose siūloma įsigyti ne tik muzikos instrumentus, bet ir įrangą įvairiems renginiams. Ten dažniausiai galima rasti tiek garso aparatūrą, tiek ir visus reikalingus šviesos efektus. Kas liečia stroboskopus – tai yra įrenginiai, skleidžiantys pertraukiamą šviesą. Tai mirksinčios lempos (dažniausiai LED), kurios veikia pagal muzikos ritmą. Stroboskopai gali būti perkami tiek po vien vienetą, tiek ir po kelis ar net rinkiniais. Šios lempos veikia paprastu principu – jos prijungiamos prie kontrolerio ir grojant muzikai, jos skleidžia šviesos efektus.

Internetu šiuos šviesos efektus siūloma pirkti dėl to, kad ko gero niekur kitur nerasite didesnio pasirinkimo. Internete kainos yra mažesnės, nes vis dėlto – dauguma pardavėjų siūlo itin platų pasirinkimą ir pagal gamintojus. Konkurencija yra tokia didelė, jog internete be kainų mažinimo vargu ar apsieis kuris nors pardavėjas. Jeigu perkate naują šviesos efektus skleidžiančią įrangą bei muzikos aparatūrą, tai minėtas el. parduotuves apžiūrėti turėtumėte pirmiausiai. Tikėtina, kad vienoje vietoje jūs galite įsigyti viską vienu metu.

Labai svarbu paminėti, kad didžiausios tokio tipo el. parduotuvės turi ir fizines prekyvietes. Tai reiškia, kad jeigu baiminatės tokią įrangą pirkti nuotoliniu būdu, tai tuomet vertėtų nuvykti į vietą ir ten apžiūrėti visą įrangą. Jeigu bus galimybė – vietoje viską ir įsigykite.

Internetu stroboskopai ir kiti įrenginiai turėtų būti perkami nesibaiminant Lenkijos gamintojų.

Vis dar yra niekuo nepagrįstų mitų, kurie teigia, jog lenkiška produkcija pasižymi prastoka kokybe, tačiau jums reikia žinoti, kad dauguma parduotuvių ir internetinių prekyviečių siūlo būtent lenkiškus gaminius. Tai tik pabrėžia, kad tokie gaminiai yra pakankamai kokybiški ir pigūs. Žinoma, nevalia rinkti tų, kurie pažymėti prastai vertinamais prekiniais ženklais. Internete jūs tikrai galite rasti didelį pasirinkimą. Minėtose el. parduotuvėse stroboskopai siūlomi ir Lenkijos gamintojų, todėl būtinai pasidomėkite visais įrenginiais plačiau.

Jeigu stroboskopai ir kiti įrenginiai bus perkami atvykus į vietą, tai tuomet vykite su atitinkamu transportu. Kai kurie įrenginiai yra nemažų gabaritų, o jeigu visą įrangą pirksite ir didelių renginių organizavimui, tai tuomet be didesnio transporto vykti nėra prasmės. Perkant internetu tokius įrenginius privalumas yra tas, kad už pristatymą nereikia mokėti, jeigu įsigyjamų įrenginių vertė yra be galo didelė – tada pardavėjai dažniausiai patys kompensuoja visas pristatymo išlaidas.

Greitas kreditas bedarbiams itin sunkiai pasiekiamas

by Unseen .

greitas kreditas bedarbiamsDabar finansinės pagalbos Lietuvoje ieškantys asmenys gali lengviau atsikvėpti – paskolos gali būti išduodamos itin paprastai. Tiesa reikėtų pabrėžti, kad greitas kreditas bedarbiams nėra išduodamas. Jeigu kredito įstaiga išduoda paskolas tokiam asmeniui,  tada paskolos bendrovė laikoma pažeidusia  mokumo vertinimo nuostatus.  Šiuo metu visos paskolos išduodamos tik tokiais atvejais, jeigu asmens kreditingumas įvertinamas teigiamai. Kredito bendrovės surenka visus duomenis apie kliento turimus įsipareigojimus bei gaunamas mėnesines pajamas.  Iš šios informacijos kredito įstaiga gali padaryti išvadas ar besiskolinantis asmuo tikrai sugebės laiku vykdyti savo skolinius įsipareigojimus.

 Greitas kreditas bedarbiams negali būti išduodamas nepraėjus kreditingumo įvertinimo.

Bedarbiai asmenys šiuo metu paskolos gauti negali, nes jie negauna jokių pajamų. Gaunamos pašalpos ir kitos socialinės išmokos negali būti priskiriamos prie tvarių pajamų šaltinio. Visi bedarbiai asmenys, kurie teikia kredito paraiškas paskolos bendrovėse, turėtų susitaikyti su tuo, kad jiems paskolos negali būti išduodamos. Tokia tvarka Lietuvoje veikia jau ne vienerius metus. Visos kredito bendroves, kurios yra registruotas viešajame kredito teikėjų sąraše,  yra besąlygiškai įsipareigojusios  atsakingai vertinti kiekvieno asmens mokumo galimybes. Jeigu jūs esate bedarbis, ir jeigu jums reikia kredito, tokiu atveju siūloma kreiptis į privačius pinigų skolintojus. Jie turi laikytis visai kitų teises aktų. žinoma, visi paskolų teikėjai turi laikytis įstatymų ir paskolos sutartis sudaryti laikantis normatyvų. Net jeigu tai būtų paskolos iš žmonių, tvarkos vis tiek būtina laikytis.

 Greitas kreditas bedarbiams gali būti suteikiamas sutelktinio finansavimo platformose.

Jeigu vis dėlto norėtumėte pasiskolinti pinigų internetu, tai tokiu atveju jums reikėtų kreiptis į privačius paskolų teikėjus. Jie gali paskolinti pinigų nereikalaujant užstato ar kitų  garantijų. Šiose platformose bus atliekamas kreditingumo vertinimas lygiai taip pat kaip ir kitose kredito įstaigose. Jeigu pajamas gaunate iš kažkur kitur, tai tokiu atveju paskolų teikėjas  jas įvertins. Tiesiog pabrėžiama, kad būnant bedarbiu skolintis iš Lietuvoje veikiančių kredito įstaigų nereikėtų, nes dauguma jų vis tiek atmes jūsų paskolos paraišką. Greitas kreditas bedarbiams Lietuvoje dažniausiai net nėra suteikiamas, ir tai turėtų žinoti kiekvienas nedirbantis asmuo.

Netaupykite reprezentaciniams internetiniams tinklalapiams

by Administratorius .

Šiuo metu ieškote internetinių svetainių kūrėjų? Jei tai darote jau pakankamai ilgai, paklauskite savęs, ar ieškote tinkamose vietose ir ar jūsų lūkesčiai yra teisingi? Tai labai svarbu, jei norite surasti tikrus savo srities profesionalus. Tačiau, kaip bebūtų gaila, kai kurie verslo atstovai mano, kad savo įmonės reprezentacinio tinklalapio kūrimo darbams gali sutaupyti, jei kreipsis į privačiai veikiančius svetainių kūrėjus, kurių didžioji dauguma dirba tik laisvalaikiu ir jiems tai yra tik smagus bei malonus hobis. Deja, bet tokie lūkesčiai dažniausiai nepasiteisina. Kai kalbame apie reprezentacinius tinklalapius, negalime taupyti ir rizikuoti kokybe. Internetinis tinklalapis, kuris reprezentuos įmonę, privalo būti tobulas ir patrauklus potencialiems klientams. Tai įmonės veidas virtualioje erdvėje, todėl nemanykite, kad geriausius rezultatus galėsite pasiekti investavę vos keliasdešimt eurų.

Svetaines kurimasJuk puikiai suprantama, kad tuomet, kai ieškote savo asmeninės vizitinės kortelės maketavimo ir gamybos paslaugų teikėjų, norite gauti pačios aukščiausios kokybės vizitinę kortelę, kurią nebūtų gėda į rankas įteikti savo klientams ar verslo partneriams. Todėl tokio paties požiūrio turėtumėte laikytis ir tuomet, kai reikalingas internetinės svetaines kurimas. Antraip rizikuotumėte sugadinti savo vystomo verslo įvaizdį ir prarasti potencialius klientus.

Taigi, ką turėtumėte padaryti? Visų pirma, kaip jau buvo minėta, pakeiskite savo požiūrį ir pasistenkite internetinio tinklalapio kūrimui skirti pakankamai lėšų. Taip pat svarbūs ir pasirinkti tinklalapių kūrėjai. Neverta gaišti savo laiko ieškant laisvai samdomų programuotojų, kurie neretai dirba be jokių sutarčių ir papildomų įsipareigojimų savo klientams (jau nekalbant apie tai, kad ne kiekvienas privatus tinklalapių kūrėjas sutinka išrašyti sąskaitą). Todėl kur kas geriau pasinaudoti internetu ir peržiūrėti profesionalias paslaugas teikiančių bendrovių internetinius tinklalapius. Dažniausiai juose galima rasti ne tik teikiamas paslaugas apibūdinančią informaciją, tačiau taip pat ir atliktų darbų pavyzdžius, kuriuos peržiūrėję galite įvertinti tinklalapių kūrėjų turimą patirtį ir profesionalumą. Galiausiai, jei atsižvelgsite į visus minėtus svarbius veiksnius, interneto puslapiu kurimas bus įgyvendinamas profesionaliai, kokybiškai, sklandžiai ir atsižvelgiant į visus naujausius šiuolaikinius standartus.

Posted in IT

Asus kompiuteriai, galintys pasiūlyti kur kas daugiau

by Administratorius .

Asus kompiuteriaiJau ne vienerius metus nešiojami kompiuteriai savo populiarumu gerokai lenkia stalinius kompiuterius. Pagrindinės tokio didelio populiarumo priežastys yra didesnis mobilumas ir patogumas. Nešiojamo kompiuterio vartotojas gali savo būtiniausius darbus nudirbti bet kurioje pasaulio vietoje ir bet kuriuo jam patogiu metu. Dabar nebereikia valandų valandas sėdėti nepatogioje kėdėje priešais savo stalinį kompiuterių – galite patogiai įsitaisyti ant savo mėgstamos ir patogios kušetės.

Be abejo, kad yra ir daugiau privalumų, kuriais pasižymi nešiojami kompiuteriai. Mobilumas ir patogumas tikrai nėra vieninteliai. Dabartiniai šio tipo kompiuteriai turi patobulintas ir kur kas pranašesnes galimybes, kurios kuriamos atsižvelgiant į visas naujausias technologijas. Puikus viso to pavyzdys yra Asus kompiuteriai. Ši kompanija yra viena iš kompiuterių rinkos lyderių ir pasižymi labai dideliu pardavimų skaičiumi. Tai visiškai nestebina, kadangi Asus kompiuterių gamintojai šioje rinkoje yra jau daugybę metų ir spėjo sukaupti didžiulę patirtį.

Svarbu pabrėžti, kad bėgant metams Asus kompiuterių populiarumas tik didėjo. Kadangi kasmet technologijų rinka savo vartotojams pristato vis daugiau aukščiausios kokybės kompiuterių modelių, natūralu, jog didėja ištikimų vartotojų, kurie pasitiki šių gamintojų produkcija, ratas. Jei bent kartą esate bandę vieną iš Asus kompiuterių modelių, turbūt greitai pastebėjote, kad tai yra labai patvari, patogi ir lengva priemonė.

Visiškai suprantama, kad tuomet, kai rinkoje yra tiek daug modelių, kai kurie žmonės sutrinka, nes nebežino, koks gi kompiuteris jiems turėtų tikti geriausiai. Visų pirma tokiais atvejais visuomet rekomenduojama peržvelgti įvairias kompiuterių apžvalgas, o tuomet, jei vis dar kyla klausimų, į kuriuos nerandate išsamių atsakymų, susisiekti su el. parduotuvių konsultantais, kurie visada pasiryžę atsakyti į visus jų klientams kylančius klausimus.

Galbūt jus domina, kodėl paminėjome būtent elektronines parduotuves? Atsakymas yra labai paprastas ir turbūt nemažai daliai žmonių puikiai suprantamas. Internete apsipirkti yra kur kas paprasčiau ir neretai – pigiau. Be to, internetinėse parduotuvėse yra siūlomas labai didelis skirtingų kompiuterių modelių asortimentas, kuriuo negalėtų pasigirti didelė dalis fizinių parduotuvių. Taigi, jei norėsite turėti progą pasirinkti būtent jūsų poreikius geriausiai atitinkantį nešiojamą kompiuterį – nieko nelaukę keliaukite į pasirinktą internetinę parduotuvę.

Posted in IT