Tiesių dantų svajonė pildosi

Juozapas .

woman-laying-and-smiling

Kiekvienam žmogui norisi atrodyti gražiai ir jaustis gerai. Geresnę savijautą lemia gera sveikata, prie kurios priskiriama ir dantų būklė. Vis labiau populiarėjantys dantų breketai daugeliui žmonių grąžina didesnį pasitikėjimą savimi, geresnę savijautą bei, žinoma, gražią šypseną. Modernios technologijos suteikia pasirinkimo laisvę, tad kiekvienas asmuo individualiai gali rinktis, kokie breketai ant dantų jam bus dedami. Žinoma, breketų pasirinkimui įtakos turi ir dantų būklė, ir asmens finansinės galimybės. Todėl pirmosios konsultacijos metu pirmiausia reikia viską gerai aptarti su specialistu, kuris rūpinsis tolesniu jūsų dantų tiesinimo procedūra. Kai kurie breketai vilniuje tegali būti dedami, todėl prieš imantis tiesinti savo dantis, reikia paieškoti informacijos, pasikonsultuoti ne su vienu specialistu, kad pasirinktumėte optimalų variantą, padėsiantį džiaugtis tiesių ir gražių dantų šypsena.
Kada reikia tiesinti?
Visų pirma, jūsų odontologas turėtų patarti, ar jums išties yra būtinas dantu tiesinimas, kokios galimos jo alternatyvos bei būdai. Dažniausiai breketai rekomenduojami asmenims, kurių dantys yra kreivai išdygę, taip pat tiems žmonėms, kurių sukandimas yra netaisyklingas. Kai kuriais atvejais rekomenduojamos operacijos, tai priklauso nuo dantų būklės. Be abejo, dantų tiesinimas breketais pareikalauja nemažai laiko, išskirtinės priežiūros, kantrybės, taip pat pinigų. Tačiau tai atsiperka ne tik gražia šypsena, bet ir gera savijauta. Kai kurie žmonės labai kompleksuoja dėl savo netiesių dantų, blogo sukandimo. Todėl dantų tiesinimas kai kuriems asmenims gerokai palengvina gyvenimą, suteikia daugiau pasitikėjimo. Žinoma, ir sveikata bei savijauta būna geresnė. Taigi breketai vilniuje bus dedami, tai nėra taip svarbu. Atstumas nėra kliūtis, kai siekiama gerovės sau. Tereikia pasirinkti specialistą ir ilgai nelaukus pradėti procedūrą. Kuo anksčiau imsitės tiesinti dantis, tuo greičiau pasieksite norimo rezultato.
Rūšys
Priklausomai nuo dantų būklės ir žmogaus galimybių, specialistai gali pasiūlyti vieną ar kitą breketų rūšį. Technologijos nuolat tobulinamos, todėl tiesintis dantis nori vis daugiau žmonių, kurių amžius yra labai įvairus – pradedant paaugliais baigiant senjorais. Mat kartais norint įstatyti implantą, pirmiausia reikia sutvarkyti skandį. Taigi breketai nėra tik jaunimo dantų tiesinimo būdas. Tai metodas, kuris taikomas įvairaus amžiaus asmenims. Be abejo, kai kurie žmonės labai nerimauja dėl to, kaip jie atrodys turėdami breketus. Kad tai netaptų dar vienu galvos skausmu, specialistų yra siūlomi breketai incognito. Šie breketai tvirtinami iš vidinės dantų pusės, todėl aplinkiniai nė neįtars, kad toks daiktas yra jūsų burnoje. Šie nematomi breketai leis atsikratyti breketų komplekso ir padės jaustis patikimiau. Pagal tai ir skiriamos dvi pagrindinės breketų rūšys – vidiniai bei išoriniai. Išoriniai dar skirstomi į metalinius, keraminius ir beligatūrius. Kokius breketus pasirinkti – sprendžia pacientas, kuriam pataria specialistas. Nors dažnai pagrindinis pasirinkimo veiksnys yra kaina, vis dėlto pasitaiko ir tokių atvejų, kai net patys brangiausi breketai asmeniui nėra tokie tinkami kaip pigesni. Taigi pasirinkimą lemia ir individuali dantų būklė.
Priežiūra
Dantų tiesinimas, ar tai būtų metaliniai ar estetiniai breketai, reikalauja kantrybės ir kruopštesnės priežiūros. Todėl dar prieš breketų dėjimą būtina detaliai aptarti su specialistu visus klausimus, susijusius ne tik su vizitais, bet ir su breketų priežiūra. Pastaroji dažnai yra kur kas skrupulingesnė negu įprastinė. Reikia netgi ne vieno dantų šepetėlio, pastarieji turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Todėl kai tik breketai atsidurs jūsų burnoje, iškart pasiteiraukite ortodonto, kokius dantų šepetėlius įsigyti, kaip dažnai valyti dantis, kada pakanka praskalauti ir taip toliau. Tinkama dantų, turinčių breketus, priežiūra užtikrins efektyvesnį gydymą ir geresnę paties paciento savijautą.