Odontologų visada klauskite jeigu kas neaišku

Unseen .

protezavimasKetinate kreiptis į odontologą, bet nežinote kokios yra paslaugų kainos? Jas specialistai nurodo pacientams iš anksto arba paprasčiausiai apsidairykite klinikos internetiniame puslapyje. Ten turėtų būti pateiktos paslaugos kainos, aprašymai bei kita svarbi informacija. Kaip bebūtų, jeigu jums reikalinga kažkokia konkreti paslauga, pirmiausia išsiaiškinkite ar ji teikiama klinikoje. Mat, vienos klinikos yra mažesnės, o kitos gerokai didesnės ir teikiančios platesnes paslaugas.

Odontologijos klinikose dirbantys specialistai pažymi, kad ne visiems pacientams iš karto atliekamos tokios procedūros, kurių jie pageidauja. Trumpai tariant, būna atvejų, kad ateina pacientai ir nori dantų implantų, tačiau jų sudėti nėra galimybės dėl to, kad jie turi dar ir kitų dantų problemų. Tiesiog atlikti paslaugą neprofesionaliai – ypač blogas ženklas. Net ir patys turėtumėte tuo pasidomėti. Jeigu žinote, kad turite dar iri kitų problemų su dantimis, bet odontologas neužsimena, kad reikia pirmiau ja pašalinti, tuomet galima įtarti, kad specialistas yra sukčius. Jam tiesiog galbūt nesinori atlikti tam tikrų procedūrų, iš kurių jis gaus nedaug naudos. Tačiau, kreipdamiesi į žinomas ir gerą reputaciją turinčias klinikas, jūs būsite tikri, kad jumis pasirūpins patikimi specialistai.

Grįžtant prie paslaugų ir kainų, turėkite galvoje, kad renkantis tam tikrą paslaugą, reikėtų klausti ir papildomos informacijos. Pavyzdžiui, kai kurie pacientai nustemba, kad po implanto įveržimo (varžto) jie taip ir paleidžiami. Jiems nepatinka, kad kyšo metalo gabalas. Turėkite galvoje, kad gali būti dedami laikini protezai, kad būtų bent jau sutvarkoma visa estetika iki tol, kol varžas prigis ir bus uždėta nuolatinė karūnėlė. Tai tiesiog laikinas protezas. Daugiau informacijos pateikiama https://sosklinika.lt/paslaugos/kitos-proceduros/protezavimas/ puslapyje.

Kalbant apie laikinus protezus, negalvokite, kad jie dedami už dyką. Tai plastmasiniai protezai, kurių kainas nustato pačios klinikos. Tad, jeigu naudositės implantacija, būtinai užsiminkite specialistui dėl laikinų karūnėlių, kad nebūtumėte išleisti tik su metaliniais dantų pakaitalais. Taip pat pasidomėkite ir tai laikinais protezais t.y. kaip juos saugoti. Tiesiog, turint juos, reikia laikytis tam tikrų taisyklių, nes tai nėra nuolatiniai dantys.