Kaip prižiūrite savo plaukus?

Administratorius .

Kaip bebūtų gaila, bet iki šiol nemaža dalis moterų ir merginų mano, kad norint turėti gražius ir žvilgančius plaukus, pakanka įsigyti populiariausią ir reklamose labai dažnai rodomą plaukų šampūną. Tačiau, tai yra pats didžiausias mitas, kuriuo galite patikėti. Vien plaukų šampūno (o ypač visiškai komercinio ir nenatūralaus) tikrai nepakaks, kad galėtumėte pasiekti tobulus rezultatus. Jums reikės į pagalbą pasitelkti kur kas daugiau skirtingų elementų. Taigi, nuo ko pradėti?

  • Plauku dziovintuvaiVisų pirma, kaip daugeliui vartotojų bebūtų keista, reikia pradėti nuo savo kasdienės mitybos raciono ir bendros organizmo būklės vertinimo. Klausite, kodėl? Kam visa tai reikalinga – juk jūs norite tinkamai prižiūrėti savo plaukus? Atsakyti yra labai paprasta. Tai, ką dedate į savo skrandį, tiesiog atsispindi ir jūsų plaukuose. Todėl labai svarbu, kad kasdien maitintumėtės pilnavertiškai ir subalansuotai. Jei atsisakysite nesveiko maisto, t.y. labai riebių, saldžių ar sūrių produktų – tuomet galėsite užkirsti kelią daugeliui papildomų problemų. Tuo tarpu, kai į savo kasdienę mitybą įtrauksite daug šviežių ir sveikų produktų, savo sudėtyje turinčių bene visus reikiamus vitaminus ir mineralus, savo plaukus sustiprinsite ir jiems suteiksite daug naudingųjų medžiagų.
  • Taip pat labai svarbu, kad pasirinktumėte ir tinkamus bei kokybiškus plaukų priežiūrai skirtus produktus. Jokiu būdu nenaudokite šampūnų, kurie vadinami universaliais – jie tikrai nepadės pagerinti jūsų plaukų būklės. Kiekvieni plaukai yra labai skirtingi, todėl tai, kas tiko jūsų draugei ar kolegei, gali visiškai netikti jūsų plaukų tipui. Pasistenkite peržiūrėti kuo didesnį skirtingų plaukų priežiūros priemonių asortimentą ir pasirinkti kuo natūralesnį ir kokybiškesnį produktą. Be to, nepamirškite ir jūsų plaukų tipui pritaikyto kondicionieriaus.
  • Galiausiai turite didelį dėmesį skirti pačiai plaukų priežiūros rutinai. Šiuo atveju kalbame apie reguliarų plaukų trenkimą, jų nusausinimą ir džiovinimą. Galvą trenkti turėtumėte kasdien arba kas antrą dieną (atsižvelgiant į savo plaukų tipą). Tuo tarpu nusausinti juos turėtumėte labai atsargiai – netrimdami rankšluosčiu, o tiesiog švelniai suspausdami. Kai norėsite juos džiovinti, taip pat nepersistenkite. Visų pirma leiskite jiems šiek tiek išdžiūti. Kaip žinia, plauku dziovintuvai gali skleisti didelį karštį, todėl visuomet pasirinkite atitinkamą režimą, kad į jūsų plaukus būtų pučiamas tik šiltas oras.