Įvairių depiliacijos būdų privalumai ir trūkumai

Administratorius .

HairfreePlaukelių šalinimas lazeriu, vašku ar depiliacinėmis priemonėmis, fotoepiliacija, skutimasis peiliukais… Įvairių priemonių, skirtų šalinti plaukelius, yra tikrai daug, todėl visada yra galimybė nuspręsti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais palankiausiais. Kiekvienas šių pasirinkimų turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, svarbu įvertinti, kokios pasirinkimo galimybės galėtų būti pačiomis geriausiomis.

Plaukelių šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikį rezultatą

Nors plaukelių šalinimas lazeriu yra gana brangi procedūra, tačiau ji gali garantuoti iš tiesų puikų rezultatą. Taigi, nieko nuostabaus, kad toks depiliacijos būdas yra pasirenkamas vis dažniau, Plaukelių šalinimą lazeriu gali atlikti tik specialistas, taigi, tokios procedūros negalėsite atlikti savarankiškai. Ne visada pavyksta užsirašyti tam tikru patogiu metu, taigi, gali tekti rinktis tam tikras kitas depiliacijos priemones.

Skutimasis peiliukais – ir namuose, ir kelionėje

Tai – vienas seniausių ir paprasčiausių plaukelių šalinimo būdų, kuris pasirenkamas tikrai dažnai. Tokiu būdu plaukelius šalina ir vyrai, ir moterys, nes tai nepareikalauja didelių įgūdžių bei pastangų. Vis dėlto, rezultatas paprastai yra trumpalaikis, ir ne visada būtent toks, kokio ir tikimasi, nes nėra pašalinamas plaukų svogūnėlis. Dėl šios priežasties procedūrą teks greitai pakartoti, ir neretai yra skundžiamasi, kad tai tenka atlikti kiekvieną dieną. Be to, kartais nuotaiką gadina ir įaugę plaukeliai, todėl būtina atlikti odos šveitimą.

Fotoepiliacija – ir namuose, ir pas kosmetologą

Palanku yra tai, kad fotoepiliacija gali būti atlieka tiek namuose, tiek ir lankantis pas kosmetologą, todėl visada yra galimybė nuspręsti, ką pasirinkti bus palankiau. Visada galima pasirinkti tokį fotoepiliatorių, kuris iš tiesų puikiai pateisintų lūkesčius, ir namuose fotoepiliacija gali būti atliekama pakankamai greitai ir neskausmingai. Palanku yra tai, kad plaukeliai gali būti šalinami nuo įvairių kūno vietų. Vienintelė sritis, kurioje fotoepiliacija nėra galima – tai oda aplink akis.

Epiliatoriai – depiliacijai namuose

Dažnai yra ieškoma tokių galimybių, kurios leistų atlikti depiliaciją namuose, ir garantuotų ilgalaikį rezultatą. Vienas tokių sprendimų – tai plaukelių šalinimas epiliatoriumi. Kiekvienu atveju yra galimybė pasirinkti tokį epiliatorių, kuris geriausiai pateisintų lūkesčius. Jis gali būti atsparus vandeniui, gali turėti papildomas funkcijas, tokias kaip skausmo mažinimas, ir t.t. kadangi tokie įrenginiai gali būti ir labai kompaktiški, epiliatorių nebus sudėtinga pasiimti ir į kelionę.

Plaukelių šalinimas vašku

Vienas didžiausių tokios procedūros trūkumų yra tai, kad jos metu yra jaučiamas skausmas. Jei pakantumas skausmui yra labai mažas, tokiu atveju tokia galimybė tikrai nebus palankiausia, ir vertėtų pagalvoti apie įvairius kitus galimus sprendimus. Vis dėlto, depiliacija vašku visada gali užtikrinti ilgalaikį rezultatą, todėl gali būti viena veiksmingiausių plaukelių šalinimo priemonių.

Depiliaciniai kremai tinka ne visiems

Nors depiliacija tam skirtais kremais taip pat gali užtikrinti puikų rezultatą, tačiau tokia galimybė pasiteisins ne visais atvejais. Prieš atliekant tokią procedūrą visada yra svarbu įsitikinti, kad nesate alergiški depiliacinės priemonėms sudėtinėms dalims, todėl depiliacijos negalėsite atlikti iš karto, kai tik įsigysite kremą. Pirmiausia reikės užtepti kremo ant nedidelio odos ploto (rekomenduojama ant dilbio), ir stebėti, ar per 24 valandas nepasireiškia alergija. Tuo atveju, jei nepastebėsite šalutinių padarinių, galėsite atlikti depiliaciją, kuri nepareikalaus daug laiko ir didelių pastangų, o rezultatu galėsite džiaugtis pakankamai ilgą laiką.

Prieš pasirenkant tinkamiausią depiliacijos priemonę visada svarbu įvertinti, kokios galimybės gali būti pačiomis geriausiomis, ir išskyrę svarbiausius privalumus bei trūkumus tikrai galėsite priimti patį tinkamiausią sprendimą.

Daugybę naudingų patarimų pateikė HairFree.lv/ee