Fotoepiliatorius – naujiena, leidžianti profesionalią procedūrą atlikti namuose!

Administratorius .

Daug naujų prietaisų yra sukuriama tam, kad palengvintų moterų kasdienę veiklą. Grožio srityje viskas yra nuolatos tobulinama itin sparčiai. Daugumą moterų, merginų vargina augantys plaukai kojų, pažastų ir bikinio zonos srityse. Paprastas plaukų skustuvas gali pašalinti tik paviršiuje matomus plaukus. Ne retai po dienos ar dviejų jie vėl atauga, todėl plaukų depiliavimo procedūra tampa kasdienine ir varginančia veikla. Atsiradus epiliatoriui, plaukai yra išraunami ir jo poveikis išlieka iki mėnesio ar dviejų. Šiuo metu atsirado dar labiau ištobulintas prietaisas, kuris leidžia mėgautis glotnia ir lygia oda iki 3 mėnesių – tai fotoepiliatorius.

Fotoepiliatorių sudaro inovatyvi intensyvios impulsinės šviesos technologija, sukurta profesionalų. Ši technologija yra pritaikyta veiksmingai ir svarbiausia saugiai naudoti plaukų šalinimo prietaisą namuose. Jums nebereikės plaukų depiliavimo procedūros atlikti grožio salonuose, kaskart paliekant tam nemažai pinigų. Sistema buvo kuriama kartu su profesionaliais dermatologais, kurie užtikrino, kad šviesa nėra kenksminga odai ir prietaisu gali naudotis kiekviena moteris savo namuose.

fotoepiliatoriusKaip tai veikia? Šviesos impulsai patenka į plaukelių šaknis ir pašalina juos bei neleidžia jiems ataugti. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog jau po 4 procedūrų plaukelių kiekis yra stipriai sumažinamas, o oda tampa lygi ir glotni. Tiesa, plaukelių šalinimas fotoepiliatoriumi reikalauja šiek tiek kantrybės, tačiau jau po dviejų procedūrų pamatysite pirmuosius rezultatus. Paprastai laikas tarp procedūrų turi būti ne trumpesnis kaip dvi savaitės.

Kokioms kūno vietoms fotoepiliatorius yra tinkamas naudoti? Be baimės fotoepiliatorių galima naudoti kojų, rankų, pažastų, pilvo ir bikinio srityje. Kai kurie fotoepiliatoriai yra pritaikyti ir veido plaukelių šalinimui, tačiau vertėtų prieš naudojant šį prietaisą įdėmiai perskaityti instrukciją. Naudojant fotoepiliatorių veido srityje, turėtumėte pakuotėje rasti priedą, antgalį, kuris būtų skirtas būtent veido depiliacijai.

Fotoepiliatoriaus privalumai. Be to, kad jums nebereikės kas dieną šalinti plaukelių paprastais skustuvais ar kentėti varginančių ir gana skausmingų procedūrų pasitelkus epiliatorių, jūsų oda bus lygi glotni, be paraudimų ir pigmentinių dėmių. Nejusite ir jokio skausmo! Įsigiję šį prietaisą profesionaliai pasirūpinsite savo oda ir pamiršite visus su depiliacija susijusius rūpesčius.