Grožis

Suknelės apkūnioms moterims

by Administratorius .

Tikrai ne kiekviena iš mūsų galime pasigirti turinčios tobulas kūno linijas, kurios atitinka visus „šiuolaikinius standartus“. Be to, anaiptol ne kiekviena norime juos atitikti. Todėl jei mes jaučiamės puikiai dėl savo figūros ir mūsų visiškai netrikdo vienas ar kitas papildomas kilogramas, tikrai neturėtume verstis per galvą ir stengtis atitikti šiuolaikines „madas“. Kaip bebūtų, tokiais atvejais mums neabejotinai yra reikalingi šiek tiek didesnių dydžių drabužiai – ir vėlgi, jei esame apkūnios, tai tikrai nereiškia, kad turime pasislėpti po daugiasluoksniais drabužiais ir pasistengti visą tai kaip įmanoma labiau užmaskuoti. Anaiptol. Turime rengtis taip, kaip mums patinka. Dėvėdamos savo pasirinktus drabužius mes turime jaustis laisvai ir pasitikėti savimi. Tik tuomet galėsime jaustis pasiekusios tai, ką norime pasiekti.

Taigi, kaip jau supratote, mes galime dėvėti ne tik kelnes, tačiau ir sukneles. Tuo tarpu, jei jūs neturite laiko vaikštinėjimui po fizines parduotuves ieškant gražios ir stilingos bei jūsų individualų skonį atitinkančios suknelės apkūnioms moterims, visą tai galite be jokio vargo atlikti pasinaudojusios elektroninėmis parduotuvėmis, kurių šiuolaikinėje rinkoje taip pat yra daugybė. Tokiu atveju vos kelių mygtukų paspaudimu jūs galite akimirksniu surasti tokiais drabužiais prekiaujančias šiuolaikines el. parduotuves, kuriose pasirinktumėte iš labai plataus skirtingų suknelių asortimento. Kuo didesnį asortimentą turinčią elektroninę parduotuvę jūs pasirinksite, tuo jums bus lengviau įsigyti tai, kas atitinka jūsų skonį ir visas šiuolaikinės mados tendencijas.

Bet kuriuo atveju, jei jūs pasinaudosite internetinėmis parduotuvėmis, jums bus kur kas lengviau įsigyti tai, ko jūs ieškote. Ką jau kalbėti apie tai, kad jums taip pat pavyks išvengti ir labai didelių papildomų išlaidų, nes elektroninėse parduotuvėse dažniausiai drabužiai yra parduodami žemesnėmis ir kur kas palankesnėmis kainomis nei bet kuriose kitose fizinėse parduotuvėse. Todėl jei jums yra aktualu ne tik lengviau ir efektyviau pasirinkti jūsų skonį atitinkančius drabužius, tačiau taip pat išvengti ir nemenkų išlaidų, nuo šiol daugiau dėmesio skirskite elektroninėms parduotuvėms, kuriose yra parduodami drabužiai moterims.

Kodėl verta rinktis auksinius žiedus?

by Juozapas .

Auksiniai žiedai šimtmečiais buvo populiariausias jaunavedžių pasirinkimas. Kodėl dabar, kai pasiūla ir įvairovė tokia didelė, vis dar verta rinktis vestuvinius auksinius žiedus?

Vestuviniai žiedaiPasaulyje aukso grynumas matuojamas karatais, o Lietuvoje – praba. Gryno aukso žiedai ženklinami 999 praba (24 karatai). Tiesa, 999 prabos vestuviniai auksiniai žiedai yra per trapūs atlaikyti kasdienio nešiojimo iššūkius, todėl auksas maišomas su kitais metalais: sidabru, variu, cinku, nikeliu ir pan. Nuo to, kiek metalo ar metalų įmaišyta į auksą, priklauso jo grynumas. Pasaulyje daugiausiai papuošalų pagaminama iš 585 prabos (14 karatų) aukso.

Nuo metalo, kuriuo praturtintas auksas, taip pat priklauso žiedo spalva. Mūsų akims įprasti geltono atspalvio auksiniai žiedai yra pagaminti auksą maišant su sidabru, variu ir cinku. Šio atspalvio žiedai artimiausi gryno aukso spalvai, be to, jie yra tvirti ir hipoalergiški. Bėgant dešimtmečiams, geltonojo aukso žiedai gali pasidengti natūralia ir spalvinga patina, kuri itin vertinama antikvarinių daiktų rinkoje.

Baltojo aukso žiedai gaminami auksą maišant su platina arba su nikeliu, cinku ir paladžiu. Tokie auksiniai žiedai yra tvirtesni nei geltonojo aukso, be to, primena subtilų platinos spindesį, nors yra kur kas pigesni.

Raudonojo aukso žiedai – puikus pasirinkimas, ieškantiems stilingų ir nebrangių vestuvinių simbolių. Be to, šie auksiniai žiedai pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu. Raudonojo aukso žiedai gaminami auksą maišant su variu ir sidabru. Kuo mažiau raudono atspalvio, tuo daugiau žiede gryno aukso.

Atspalvių yra ir daugiau, tačiau visų spalvų auksiniams žiedams būdingos kelios patrauklios savybės. Auksas – minkštas ir kalus metalas, lengvai pasiduodantis juvelyro rankoms ir įrankiams. Dėl to auksiniai žiedai gali būti pačių įvairiausių formų ir modelių, pagražinti sudėtingais raižiniais, intarpais su kitais metalais ar brangiaisiais akmenimis ir t. t.

Auksas – pakankamai lengvas metalas. Pavyzdžiui, užmovę ant piršto žiedą iš platinos ir iš aukso kaip mat pajusite skirtumą. Vestuvinių auksinių žiedų lengvumas sužavi ne vieną sutuoktinį, turint omeny, kad šie žiedai bus nešiojami kiekvieną dieną.

Kaip tinkamai prižiūrėti savo dantis

by Administratorius .

Dantu balinimas

Kiekvienas žmogus turėtų tinkamai pasirūpinti savo dantimis ir burnos higiena. Kaip bebūtų, praktika rodo, kad kur kas daugiau žmonių laikui bėgant numoja į tai rinka. Trumpiau tariant, neretas žmogus pripažįsta, kad savo dantimis labiau rūpintis ima tik vos vieną ar kelias savaites po paskutinio vizito pas odontologą. Tuo tarpu vėliau dėmesys, skiriamas dantų priežiūrai, tampa vis mažesnis. Žinoma, toks požiūris į dantų priežiūrą yra labai neteisingas, kadangi tinkamai neprižiūrint savo dantų, galima susidurti su labai didelėmis problemomis. Todėl jei ir jūs iki šiol susidūrėte su panašia situacija, nepamirškite šių kelių naudingų patarimų.

  • Burnos higiena. Atminkite, kad turėtumėte reguliariai lankytis pas savo odontologą, kuris ne tik atliktų profilaktinę jūsų dantų apžiūrą, tačiau taip pat ir burnos higieną, kuri užtikrintų, kad būtų pašalinti dantų akmenys ir dantys būtų apsaugoti nuo karieso tikimybės. Burnos higiena gali būti atliekama keliais būdais, todėl galite pasirinkti jums priimtiniausią ir pasinaudoti profesionalių odontologų teikiamomis odontologinėmis paslaugomis.
  • Dantų balinimas. Tai yra dar viena šiuo metu labai populiari odontologinė procedūra. Galite pasitarti su savo odontologu, galiausiai nusprendžiant, kada jums vertėtų atlikti dantų balinimo procedūrą. Tuo tarpu, jei iki šiol jums dar niekuomet nebuvo tekę pasinaudoti tokia odontologine procedūra ir jūs turite daug papildomų klausimų, tiesiog pasinaudokite odontologijos klinikų tinklalapiais ir peržiūrėkite juose pateikiamą informaciją, kuri apibūdina visas jums aktualias odontologines procedūras.
  • Tinkama dantų priežiūra. Savo dantis turėtumėte valyti reguliariai. Taip pat reguliariai turėtumėte keisti ir savo dantų šepetėlį. Jei norite, kad dantys būtų išvalyti dar efektyviau, galite naudoti ir dantų siūlą. Kaip bebūtų, kuo dažniau ir atidžiau valysite savo dantis, nepamirštant ir liežuvio, tuo lengviau jums bus išsaugoti sveikus dantis ir tinkamą burnos būklę.
  • Sveika gyvensena. Nepamirškite, kad jūsų dantų būklei labai didelės įtakos turi ir sveikos gyvensenos propagavimas. Jei norite išvengti didesnių problemų, kurios dažnai kyla tuomet, kai turime daug žalingų įpročių ir jokio dėmesio neskiriame sveikai mitybai, tuomet pasistenkite teigiama linkme pakeisti savo gyvenimo būdą.

Tinkamo stiliaus formavimo ypatumai

by Administratorius .

Drabužiai, aksesuarai, šiuolaikinė mada, madingi sprendimai, skirtingų spalvų suderinamumas ir kt. – visa tai domina daugybę šiuolaikinių vartotojų, kurie stengiasi žengti koja kojon, su šiuolaikinėmis mados tendencijomis. Kaip bebūtų, vis dėlto reikėtų pripažinti, kad tikrai ne kiekvienas vartotojas supranta, kaip tinkamai formuoti savo įvaizdį ir kokius sprendimus reikėtų pasirinkti, kad būtų galima pasiekti norimą rezultatą, todėl verta pateikti keletą naudingų ir praktiškų patarimų, kurie yra labai paprasti, tačiau svarbūs ir nesunkiai pritaikomi praktikoje.

bullstylePirmiausia nepamirškite, kad jei jūs visuomet lankysitės tik populiariausiose fizinėse drabužių parduotuvėse, vargu ar galėsite atrasti drabužius, kurie yra labai išskirtiniai ir padedantys jums suformuoti unikalų savo stilių. Deja, bet dažniausiai taip nenutinka, kadangi jei toje pačioje parduotuvėje kasdien apsilanko tūkstančiai pirkėjų, galite net neabejoti, kad gatvėje neilgai trukus pamatysite dar ne vieną žmogų, kuris būtų apsirengęs lygiai taip pat, kaip ir jūs. Todėl jei norite pasiekti originalumą ir išskirtinumą, jums reikėtų nepraleisti progos pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis, kuriose yra kur kas didesnis drabužių asortimentas. Be to, tai leidžia atrasti tuos įvaizdžio sprendimus, kurie būtų labai išskirtiniai.

Žinoma, labai svarbu ir tai, kokius aksesuarus jūs pasirinksite. Tai reiškia, kad vien tik drabužius įsigyti ir tarpusavyje suderinti tikrai nepakanka. Jei jūs norite, kad jūsų įvaizdis būtų šiuolaikiškas, turėtumėte atrasti tinkamiausius aksesuarus. Be abejo, tam reikėtų peržiūrėti įvairias aksesuarais prekiaujančias parduotuves ir atsižvelgiant į savo kasdienį stilių, išsirinkti aksesuarus, kurie pabrėžtų norimas savo įvaizdžio vietas.

Taip pat visuomet galite skaityti madų žurnalus, lankytis internetiniuose tokiose tematikos portaluose, bendrauti su stiliaus specialistais ir atlikti dar daugybę papildomų veiksmų, kurie jums padėtų pasiekti norimą rezultatą, t.y. sukurti labai šiuolaikišką ir patogų stilių, kuris leistų jums kasdien pasitikėti savimi, jaustis komfortiškai ir spinduliuoti teigiama energija. Be to, visą tai neabejotinai akimirksniu pajus ir aplinkiniai žmonės, todėl tai suteiks jums dar daugiau teigiamų emocijų. Todėl nepamirškite to, kas buvo paminėta ir imkitės atitinkamų veiksmų.

Patarimais dalinasi https://bullstyle.lt/

Įvairių depiliacijos būdų privalumai ir trūkumai

by Administratorius .

HairfreePlaukelių šalinimas lazeriu, vašku ar depiliacinėmis priemonėmis, fotoepiliacija, skutimasis peiliukais… Įvairių priemonių, skirtų šalinti plaukelius, yra tikrai daug, todėl visada yra galimybė nuspręsti, kokie pasirinkimai gali būti pačiais palankiausiais. Kiekvienas šių pasirinkimų turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, svarbu įvertinti, kokios pasirinkimo galimybės galėtų būti pačiomis geriausiomis.

Plaukelių šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikį rezultatą

Nors plaukelių šalinimas lazeriu yra gana brangi procedūra, tačiau ji gali garantuoti iš tiesų puikų rezultatą. Taigi, nieko nuostabaus, kad toks depiliacijos būdas yra pasirenkamas vis dažniau, Plaukelių šalinimą lazeriu gali atlikti tik specialistas, taigi, tokios procedūros negalėsite atlikti savarankiškai. Ne visada pavyksta užsirašyti tam tikru patogiu metu, taigi, gali tekti rinktis tam tikras kitas depiliacijos priemones.

Skutimasis peiliukais – ir namuose, ir kelionėje

Tai – vienas seniausių ir paprasčiausių plaukelių šalinimo būdų, kuris pasirenkamas tikrai dažnai. Tokiu būdu plaukelius šalina ir vyrai, ir moterys, nes tai nepareikalauja didelių įgūdžių bei pastangų. Vis dėlto, rezultatas paprastai yra trumpalaikis, ir ne visada būtent toks, kokio ir tikimasi, nes nėra pašalinamas plaukų svogūnėlis. Dėl šios priežasties procedūrą teks greitai pakartoti, ir neretai yra skundžiamasi, kad tai tenka atlikti kiekvieną dieną. Be to, kartais nuotaiką gadina ir įaugę plaukeliai, todėl būtina atlikti odos šveitimą.

Fotoepiliacija – ir namuose, ir pas kosmetologą

Palanku yra tai, kad fotoepiliacija gali būti atlieka tiek namuose, tiek ir lankantis pas kosmetologą, todėl visada yra galimybė nuspręsti, ką pasirinkti bus palankiau. Visada galima pasirinkti tokį fotoepiliatorių, kuris iš tiesų puikiai pateisintų lūkesčius, ir namuose fotoepiliacija gali būti atliekama pakankamai greitai ir neskausmingai. Palanku yra tai, kad plaukeliai gali būti šalinami nuo įvairių kūno vietų. Vienintelė sritis, kurioje fotoepiliacija nėra galima – tai oda aplink akis.

Epiliatoriai – depiliacijai namuose

Dažnai yra ieškoma tokių galimybių, kurios leistų atlikti depiliaciją namuose, ir garantuotų ilgalaikį rezultatą. Vienas tokių sprendimų – tai plaukelių šalinimas epiliatoriumi. Kiekvienu atveju yra galimybė pasirinkti tokį epiliatorių, kuris geriausiai pateisintų lūkesčius. Jis gali būti atsparus vandeniui, gali turėti papildomas funkcijas, tokias kaip skausmo mažinimas, ir t.t. kadangi tokie įrenginiai gali būti ir labai kompaktiški, epiliatorių nebus sudėtinga pasiimti ir į kelionę.

Plaukelių šalinimas vašku

Vienas didžiausių tokios procedūros trūkumų yra tai, kad jos metu yra jaučiamas skausmas. Jei pakantumas skausmui yra labai mažas, tokiu atveju tokia galimybė tikrai nebus palankiausia, ir vertėtų pagalvoti apie įvairius kitus galimus sprendimus. Vis dėlto, depiliacija vašku visada gali užtikrinti ilgalaikį rezultatą, todėl gali būti viena veiksmingiausių plaukelių šalinimo priemonių.

Depiliaciniai kremai tinka ne visiems

Nors depiliacija tam skirtais kremais taip pat gali užtikrinti puikų rezultatą, tačiau tokia galimybė pasiteisins ne visais atvejais. Prieš atliekant tokią procedūrą visada yra svarbu įsitikinti, kad nesate alergiški depiliacinės priemonėms sudėtinėms dalims, todėl depiliacijos negalėsite atlikti iš karto, kai tik įsigysite kremą. Pirmiausia reikės užtepti kremo ant nedidelio odos ploto (rekomenduojama ant dilbio), ir stebėti, ar per 24 valandas nepasireiškia alergija. Tuo atveju, jei nepastebėsite šalutinių padarinių, galėsite atlikti depiliaciją, kuri nepareikalaus daug laiko ir didelių pastangų, o rezultatu galėsite džiaugtis pakankamai ilgą laiką.

Prieš pasirenkant tinkamiausią depiliacijos priemonę visada svarbu įvertinti, kokios galimybės gali būti pačiomis geriausiomis, ir išskyrę svarbiausius privalumus bei trūkumus tikrai galėsite priimti patį tinkamiausią sprendimą.

Daugybę naudingų patarimų pateikė HairFree.lv/ee

Moteriškų laikrodžių pasirinkimas

by Juozapas .

Kiekvienas žmogus Lietuvoje šiandien turi mobilųjį ar išmanųjį telefoną. Na ar bent jau beveik kiekvienas. Todėl paprastas, ant riešo nešiojamas laikrodis jau tapo labiau dizaino detale, nei būtinybe. Ypač tas taikoma moteriškiems laikrodžiams. Juk moterys mėgsta pasipuošti ir kartais tokia maža detalė kaip laikrodis yra tiesiog būtina, norint priderinti kažką prie rankinės ar kito aksesuaro ar drabužio. Todėl moteriški laikrodžiai yra gerokai įvairesni ir net įdomesni nei vyriški. Ir tuo puikiai galite įsitikinti, pažiūrėję, kaip jie visi atrodo https://www.b-a.eu/c4293/Moteriski-laikrodziai. Nemažai tokių laikrodžių yra itin minimalistiniai, su labai mažu ciferblatu ir tik rodyklėmis, be jokių taškų ar skaičių, tad toks laikrodis tikrų tikriausiai yra aprangos detalė, o ne būtina, nes praktiškumo toks laikrodis itin daug neturi. Visgi, apžvelkime moteriškų laikrodžių įvairovę ir pažiūrėkime, kuo jie visi skiriasi.

Moteriški laikrodžiaiJei atsidarysite anksčiau minėtą nuorodą, pamatysite, kokie spalvingi ir įdomūs gali būti moteriški laikrodžiai. Ir nenuostabu – juk moterys, kai renkasi tokius dalykus, daugiausiai dėmesio skiria laikrodžio išvaizdai. Jei palygintumėte moteriškus laikrodžius su vyriškais, tikrai pamatytumėte, kad vyriški yra gerokai santūresni. Tačiau didelis pasirinkimas leidžia įtikti kiekvienos moters skoniui. Štai vien spalvų variantų yra daugybė. Nuo ryškiai mėlynų iki rožinių ar aukso spalvos laikrodžių. Be to, labai skiriasi ne tik ciferblatų dydis, spalva, bet ir forma – kai kurie jų ovalūs, kiti kvadratiniai ar ne tik netaisyklingų formų. Tai gali atskleisti moters išskirtinumą ir šiek tiek net jos charakterį.

Jei vyriški laikrodžiai dažnai būna elektroniniai ar bent jau pusiau elektroniniai, tai tarp moteriškų laikrodžių tai yra retenybė. Tačiau papildomų funkcijų galima rasti ir moteriškuose laikrodžiuose. Štai vieni gali turėti didelį įprastą ciferblatą ir kelis mažesnius jo viduje. Tokiuose mažuose ciferblatuose galima matyti savaitės dieną, mėnesio dieną, kartais ir kitus parametrus. Toks laikrodis jau yra ne tik dizaino detalė, bet ir praktiškas. Tiesą sakant, turi gerą laikrodį, žmogui nė nereikia taip dažnai traukti telefono iš kišenės ar iš rankinės. Be to, laiką pamatyti galima daug greičiau, vos pakėlus ranką. Taigi, laikrodis gali būti ne tik gražus, bet ir labai naudingas netgi šiais skaitmenizuotais laikais.

Ne viena moteris mėgsta turėti kelis laikrodžius. Ypatingai tai būdinga toms moterims, kurios dažnai vaikšto į renginius, į svečius. Tuomet tiesiog būtina priderinti laikrodį prie tam tikros aprangos ir stiliaus. O turint vieną laikrodį tai nėra taip lengva. Todėl laikrodžiai moterims ir pasižymi tokia didele įvairove. Taigi, kai jums reikės išsirinkti vieną ar kelis laikrodžius, tą padaryti turėtų būti visai nesunku – iš tokios didelės moteriškų laikrodžių įvairovės tikrai kažką sugebėsite išsirinkti ir pritaikyti prie savo stiliaus.

Hialurono rūgštis – medžiaga, plačiai naudojama grožio srityje

by Administratorius .

Kas sakė, kad nėra jaunystės šaltinio? Jau ne vienerius metus daugybė medicinos pasaulio atstovų teigia, kad jaunystės šaltiniu gali būti vadinama hialurono rūgštis. Tuo tarpu daugeliui vartotojų, tai taip pat pakankamai gerai pažįstama medžiaga, naudojama grožio srityje.

Hialurono rūgštisHialurono rūgštis yra jungiamuosiuose audiniuose esanti natūrali medžiaga, kuri suminkština ir sutepa audinius. Šios rūgšties yra daugelyje mūsų kūno vietų. Tačiau bėgant metams šios rūgšties kiekis organizmo viduje mažėja, todėl spartėja ir senatviniai procesai. Būtent tai ir lemia hialurono rūgšties injekcijų populiarumą vartotojų tarpe.

Jei jau kurį laiką kasdien veidrodyje matote vaizdą, kuris jūsų netenkina, tuomet jums gali padėti hialurono rūgšties injekcijos. Pastebima, kad dažniausiai vartotojai dėl šių procedūrų atlikimo kreipiasi tais atvejais, kai veide atsiranda daugiau raukšlių, odos įlinkimų ir kitų neigiamų pakitimų. Visi šie ženklai byloja apie sparčiai bėgančius metus, patiriamą stresą ir taip pat gali būti paspartinti įvairių sveikatos sutrikimų.

Be abejo, nereikėtų manyti, kad hialurono rūgšties injekcijos yra chirurginės procedūros. Tai nėra plastinė chirurgija, todėl nesibaiminkite – jums nereikės gultis ant operacinio stalo. Šias procedūras atlieka sertifikuoti ir patyrę specialistai, turintys medicininį išsilavinimą ir ilgametę patirtį, todėl galite būti tikri, kad procedūrų metu jums neskaudės ir galiausiai galėsite mėgautis norimais rezultatais.

Hialurono rūgštis drėkina odą iš vidaus ir išlygina odos raukšles, jau nekalbant apie tai, kad ši medžiaga sulėtina ir raukšlių formavimąsi. Be to, negalvokite, kad hialurono rūgšties injekcijomis naudojasi tik senyvo amžiaus moterys. Šias procedūras dažniausiai renkasi 30-40 metų vyrai ir moterys, todėl tai visiškai nesusiję su lytimi ar labai brandžiu amžiumi.

Todėl jei jūs nesate patenkinti savo išvaizda ir iki šiol jums yra tekę išbandyti labai daug skirtingų kosmetikos priemonių, kurios nepajėgė išpildyti jūsų lūkesčių ir patenkinti visus keliamus reikalavimus, galite išbandyti visame pasaulyje plačiai paplitusias hialurono rūgšties injekcijas. Galite būti tikri, kad po medikų nustatyto hialurono rūgšties injekcijų skaičiaus jūs pamatysite teigiamus savo išvaizdos pokyčius, kurie leis jums vėl jaustis jauniems ir labiau pasitikėti savimi.

Kaip prižiūrite savo plaukus?

by Administratorius .

Kaip bebūtų gaila, bet iki šiol nemaža dalis moterų ir merginų mano, kad norint turėti gražius ir žvilgančius plaukus, pakanka įsigyti populiariausią ir reklamose labai dažnai rodomą plaukų šampūną. Tačiau, tai yra pats didžiausias mitas, kuriuo galite patikėti. Vien plaukų šampūno (o ypač visiškai komercinio ir nenatūralaus) tikrai nepakaks, kad galėtumėte pasiekti tobulus rezultatus. Jums reikės į pagalbą pasitelkti kur kas daugiau skirtingų elementų. Taigi, nuo ko pradėti?

  • Plauku dziovintuvaiVisų pirma, kaip daugeliui vartotojų bebūtų keista, reikia pradėti nuo savo kasdienės mitybos raciono ir bendros organizmo būklės vertinimo. Klausite, kodėl? Kam visa tai reikalinga – juk jūs norite tinkamai prižiūrėti savo plaukus? Atsakyti yra labai paprasta. Tai, ką dedate į savo skrandį, tiesiog atsispindi ir jūsų plaukuose. Todėl labai svarbu, kad kasdien maitintumėtės pilnavertiškai ir subalansuotai. Jei atsisakysite nesveiko maisto, t.y. labai riebių, saldžių ar sūrių produktų – tuomet galėsite užkirsti kelią daugeliui papildomų problemų. Tuo tarpu, kai į savo kasdienę mitybą įtrauksite daug šviežių ir sveikų produktų, savo sudėtyje turinčių bene visus reikiamus vitaminus ir mineralus, savo plaukus sustiprinsite ir jiems suteiksite daug naudingųjų medžiagų.
  • Taip pat labai svarbu, kad pasirinktumėte ir tinkamus bei kokybiškus plaukų priežiūrai skirtus produktus. Jokiu būdu nenaudokite šampūnų, kurie vadinami universaliais – jie tikrai nepadės pagerinti jūsų plaukų būklės. Kiekvieni plaukai yra labai skirtingi, todėl tai, kas tiko jūsų draugei ar kolegei, gali visiškai netikti jūsų plaukų tipui. Pasistenkite peržiūrėti kuo didesnį skirtingų plaukų priežiūros priemonių asortimentą ir pasirinkti kuo natūralesnį ir kokybiškesnį produktą. Be to, nepamirškite ir jūsų plaukų tipui pritaikyto kondicionieriaus.
  • Galiausiai turite didelį dėmesį skirti pačiai plaukų priežiūros rutinai. Šiuo atveju kalbame apie reguliarų plaukų trenkimą, jų nusausinimą ir džiovinimą. Galvą trenkti turėtumėte kasdien arba kas antrą dieną (atsižvelgiant į savo plaukų tipą). Tuo tarpu nusausinti juos turėtumėte labai atsargiai – netrimdami rankšluosčiu, o tiesiog švelniai suspausdami. Kai norėsite juos džiovinti, taip pat nepersistenkite. Visų pirma leiskite jiems šiek tiek išdžiūti. Kaip žinia, plauku dziovintuvai gali skleisti didelį karštį, todėl visuomet pasirinkite atitinkamą režimą, kad į jūsų plaukus būtų pučiamas tik šiltas oras.

Fotoepiliatorius – naujiena, leidžianti profesionalią procedūrą atlikti namuose!

by Administratorius .

Daug naujų prietaisų yra sukuriama tam, kad palengvintų moterų kasdienę veiklą. Grožio srityje viskas yra nuolatos tobulinama itin sparčiai. Daugumą moterų, merginų vargina augantys plaukai kojų, pažastų ir bikinio zonos srityse. Paprastas plaukų skustuvas gali pašalinti tik paviršiuje matomus plaukus. Ne retai po dienos ar dviejų jie vėl atauga, todėl plaukų depiliavimo procedūra tampa kasdienine ir varginančia veikla. Atsiradus epiliatoriui, plaukai yra išraunami ir jo poveikis išlieka iki mėnesio ar dviejų. Šiuo metu atsirado dar labiau ištobulintas prietaisas, kuris leidžia mėgautis glotnia ir lygia oda iki 3 mėnesių – tai fotoepiliatorius.

Fotoepiliatorių sudaro inovatyvi intensyvios impulsinės šviesos technologija, sukurta profesionalų. Ši technologija yra pritaikyta veiksmingai ir svarbiausia saugiai naudoti plaukų šalinimo prietaisą namuose. Jums nebereikės plaukų depiliavimo procedūros atlikti grožio salonuose, kaskart paliekant tam nemažai pinigų. Sistema buvo kuriama kartu su profesionaliais dermatologais, kurie užtikrino, kad šviesa nėra kenksminga odai ir prietaisu gali naudotis kiekviena moteris savo namuose.

fotoepiliatoriusKaip tai veikia? Šviesos impulsai patenka į plaukelių šaknis ir pašalina juos bei neleidžia jiems ataugti. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog jau po 4 procedūrų plaukelių kiekis yra stipriai sumažinamas, o oda tampa lygi ir glotni. Tiesa, plaukelių šalinimas fotoepiliatoriumi reikalauja šiek tiek kantrybės, tačiau jau po dviejų procedūrų pamatysite pirmuosius rezultatus. Paprastai laikas tarp procedūrų turi būti ne trumpesnis kaip dvi savaitės.

Kokioms kūno vietoms fotoepiliatorius yra tinkamas naudoti? Be baimės fotoepiliatorių galima naudoti kojų, rankų, pažastų, pilvo ir bikinio srityje. Kai kurie fotoepiliatoriai yra pritaikyti ir veido plaukelių šalinimui, tačiau vertėtų prieš naudojant šį prietaisą įdėmiai perskaityti instrukciją. Naudojant fotoepiliatorių veido srityje, turėtumėte pakuotėje rasti priedą, antgalį, kuris būtų skirtas būtent veido depiliacijai.

Fotoepiliatoriaus privalumai. Be to, kad jums nebereikės kas dieną šalinti plaukelių paprastais skustuvais ar kentėti varginančių ir gana skausmingų procedūrų pasitelkus epiliatorių, jūsų oda bus lygi glotni, be paraudimų ir pigmentinių dėmių. Nejusite ir jokio skausmo! Įsigiję šį prietaisą profesionaliai pasirūpinsite savo oda ir pamiršite visus su depiliacija susijusius rūpesčius.

Barzdaskučių modelių gausa ir barzdaskutės ilgaamžiškumas

by Administratorius .

Braun barzdaskutesRenkantis bet kokio tipo prekę, visuomet labai svarbu atsižvelgti į skirtingus prekės ženklus ir siūlomos produkcijos kokybę. Tai ypač aktualu renkantis barzdaskutes. Jei norite, kad skutimosi procedūra būtų paprastesnė ir greitesnė, o pasirinkta barzdaskutė tarnautų ne vienerius metus ir nepatirtų jokių gedimų – galite išbandyti Braun barzdaskutes. Dabartinėje rinkoje šie gamintojai siūlo daugybę skirtingų modelių, kurių kiekvienas pasižymi vis kitokiomis funkcijomis, atitinkančiomis įvairius vartotojų poreikius.

Ilgaamžiškumas

Tai vienas iš svarbiausių aspektų. Barzdaskutės nėra vienadienis pirkinys – kaip šiuo atveju yra kalbant apie skutimosi peiliukus. Skutimosi peiliukai įprastai yra keičiami labai dažnai, todėl tai ne kiekvienam vartotojui atrodo praktiškas pasirinkimas. Tuo tarpu, jei pasirenkamos Braun barzdaskutės, kurios jau daugybę metų pasižymi didžiule kokybe, tikrai pastarųjų nereikės keisti kas vienerius ar kelius metus. Tiesą sakant, kokybiškos barzdaskutės tarnauja daugybę metų.

Kaina

Be jokios abejonės, kad turite nusiteikti, jog barzdaskučių kaina bus gerokai didesnė nei skutimosi peiliukų. Tačiau jei įvertinsite išlaidas, kurias patiriate tuomet, kai ištisus metus naudojatės skutimosi peiliukais, suprasite, kad elektrinės barzdaskutės yra pigesnės ir efektyvesnės skutimuisi skirtos priemonės.

Funkcionalumas

Kaip jau buvo minėta, kiekvienas barzdaskutės modelis pasižymi vis kitokiomis funkcijomis. Galbūt jums aktualu, kad įsigyta barzdaskutė be elektros veiktų kaip įmanoma ilgiau? O gal pastarasis aspektas jums nėra svarbus ir norite, kad barzdaskutę būtų labai paprasta plauti? Be abejo, tai tikrai ne vienintelės funkcijos. Ne ką mažiau svarbu, kad barzdaskutė turėtų ne vieną skutimo režimą – tai leidžia lengviau formuoti barzdą arba visiškai pašalinti visus veido odos plaukelius.

Specializuotos parduotuvės

Žinoma, jei norite rinktis iš didžiausio skirtingų prekių asortimento – pirmiausia reikėtų peržiūrėti specializuotas barzdaskutėmis prekiaujančias parduotuves (pvz., ebarzdaskutes.lt), o tuomet įvertinti kiekvieną skirtingą modelį. Be abejo, jei kyla neaiškumų ir nerandate atsakymų į jums rūpimus klausimus, pasiteiraukite parduotuvės konsultantų – neabejotinai sulauksite išsamių atsakymų, kurie padės lengviau apsispręsti ir pasirinkti tinkamiausią barzdaskutę. Todėl nuspręskite, kokioje parduotuvėje norėsite apsipirkti ir leiskitės į kokybiškos ir patvarios barzdaskutės paieškas.