Paskolos dabar neturėtų tikėtis nemokūs asmenys

Unseen .

paskolosNedidelės paskolos prireikusiems vartotojams siūloma neskubėti skolintis iš atsitiktinių bendrovių arba tų kreditorių, kurie siūlo neva nemokamus kreditus. Dabar ekspertai įvardija vieną didžiausių blogybių, o tai yra būtent klaidinimas. Jeigu jūs skolinsitės nemokamai, tai turėkite galvoje, kad bus nurodyta sąlyga, jog visą skolą teks grąžinti po mėnesio ar trijų. Tai reiškia, kad jums nebus taikomos palūkanos, tačiau jūs turėsite grąžinti visą skolą. Per itin trumpą laiką jums bus būtina surinkti visą kredito sumą, o jeigu to nepadarysite – kreditorius iš jūsų gali pasipelnyti kitai būdais. Jums gali tekti priverstinai pratęsti kredito grąžinimo dieną už tam tikrą mokestį. Jeigu nesutiksite – kreditorius galės iškart imtis priverstinio skolos išieškojimo procedūros.

Visos paskolos yra rizikingos, todėl skolinantis verta itin atidžiai išnagrinėti pasiūlymus.

Besiskolinantiems asmenims verta labiau skaityti kredito sutartis, nes jų nenagrinėjimas dažniausiai ir prišaukia bėdas. Sutartyje turi būti nurodyti visi terminai, įmokų dydžiai, sumos bei palūkanos. Pirmiausiai įvertinkite savo situaciją – jeigu pagal skaičiuoklėje pateiktus duomenis matoma, jog jūs negalėsite kas mėnesį įmokėti nustatytų įmokų, tai geriau jau neimkite tokios paskolos. Jeigu jūs negalėsite mokėti įmokų, tai tiesiog turėsite atidėti grąžinimo dieną, o tas atidėjimas nėra nemokamas. Jums teks sumokėti pratęsimo mokestį, o paskui teks laukti sekančio mėnesio – jeigu nesusimokėsite įmokos, tad vėl teks pratęsti terminą ir taip bus be galo, kol negausite papildomų pajamų.

Visi pasiūlymai turi būti tinkamai išnagrinėti. Ekspertai pataria skolintis tais atvejais, jeigu yra sudarytos galimybės mokėti itin mažas įmokas. Geriau rinkitės ilgesnį kredito grąžinimo terminą, nes jis garantuoja mažesnes mėnesio įmokas, o jeigu galėsite skolą grąžinti anksčiau, tai jums palūkanos bus perskaičiuotos ir tiek.

Kai kurios paskolos vilioja, tačiau nebūkite nusiteikę optimistiškai – jų negauna daug lietuvių.

Jeigu jums siūloma skolintis nemokamai ir galvojate, jog tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe, tai dar nereiškia, jog viskas pavyks. Matote, kreditorius turės įvertinti jūsų kreditingumą, tad tai, kad kreditorius pats kreipėsi su pasiūlymu į jus, dar negarantuoja, kad paskolą gausite sėkmingai.