Finansai

Jei pradedate nuosavą verslą

by Administratorius .

Nusprendėte, kad samdomas darbas ne jums? Norite didesnių perspektyvų ir kur kas didesnio darbo užmokesčio? Tokiu atveju greičiausiai galvojate apie nuosavą verslą. Tačiau jei iki šiol jums niekada nebuvo tekę kurti verslo, nėra ko abejoti, kad gali kilti labai daug įvairių baimių ir klausimų, į kuriuos žūtbūt reikėtų gauti visus atsakymus. Taigi, ką reikėtų žinoti ir ko negalima pamiršti?

Visų pirma jums reikės įsteigti įmonę. Žinoma, jei jūsų komercinė veikla planuojama nedidelė, tuomet gali pakakti ir verslo liudijimo ar individualios veiklos pažymos. Tačiau priešingu atveju, kai žadama tapti pakankamai dideliu verslu, verta apgalvoti juridinio asmens steigimą. Kaip žinia pasirinkimas yra didelis – Uždaroji akcinė bendrovė, Individuali įmonė, Mažoji bendrija, Viešoji įstaiga ir kt. Kiekviena juridinė forma yra skirtinga, pasižyminti tik jai būdingais požymiais, todėl įvertinkite kiekvieną iš jų ir pasirinkite tą, kuri geriausiai atitinka jūsų verslo pobūdį ir numatomus tikslus.

Kai tai atliksite, jums reikės pasirūpinti ir buveinės adresu. Trumpiau tariant – biuro patalpomis. Kita vertus, pradžioje, kol jūsų verslas nebus didelis, galite pasidairyti mažesnių ir toliau nuo miesto centro nutolusių komercinių patalpų. Tai galės sumažinti jūsų verslui tenkančias išlaidas.

Turėdami įmonę ir patalpas, pagalvokite, kokiu būdu pritrauksite naujus klientus? Be jokios abejonės, kad jums reikės reklamos. Jei naudositės internetu, galėsite rasti ir pakankami nebrangių reklamos priemonių (kai kurios jų yra visiškai nemokamos). Tuo tarpu fizinė reklama įprastai pasižymi didesniais įkainiais – televizija, radijas, laikraščiai ir kt.

Be abejo, negalima pamiršti, kad jums bus reikalinga ir finansinė apskaita Vilniuje (http://www.fac.lt/finansine-apskaita/) ar kitame Lietuvos mieste. Šias paslaugas teikia sertifikuoti ir patyrę buhalterinės srities specialistai. Kiekvienos įmonės buhalterija yra labai svarbi verslo vystymo sudedamoji dalis. Ji svarbi ne tik valstybinėms institucijoms, tačiau ir patiems verslininkams. Jei verslo savininkas kaskart mato teisingus ir tikslius skaičius, priimami sprendimai gali būti efektyvesni. Todėl jau nuo pirmųjų savo verslo vystymo dienų turėtumėte rasti buhalterines paslaugas teikiančią bendrovę ir savo verslo buhalteriją patikėti į jų rankas.

Individualią veiklą dabar įregistruoti trunka vos porą minučių

by Unseen .

eta zenklasNorintys pradėti vykdyti individualią veiklą renkasi bene geriausią kelią veiklos įteisinimui! Šiuo metu individualios veiklos įregistravimas internetu trunka vos apie porą minučių ar net greičiau. Jeigu ir atsiranda kažkokie klausimai, tuomet į juos greitai atsakoma kreipiantis el. paštu vmi(eta ženklas)vmi.lt. Tad, jeigu galvojate apie legalios veiklos pradžią, tuomet neturėtumėte delsti –veiklą įteisinti yra itin paprasta. Viskas ką jums reikia žinoti apie individualios veiklos vykdymą yra būtent apskaitos vedimas ir mokamų mokesčių tvarka. Visiškai nesigaudantiems apie individualią veiklą žemiau pateikiame pagrindinę informaciją, kurią būtina žinoti.

Gyventojų pajamų mokestis gali būti dvejopas. Šiuo metu mokamas 5 arba 15 procentų pajamų mokestis. Kuris dydis priklausys jums – sužinosite pagal veiklą. Mat laisvųjų profesijų atstovai turi mokėti 15 procentų pajamų mokestį, o visi kiti moka 5. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kad dabar vyriausybę yra patikusi įstatymų pataisas, kurios nebediskriminuos laisvųjų profesijų. Tikėtina, kad nuo naujųjų metų visi mokės 5 procentų tarifą, o jis didės didėjant ir gaunamų pajamų sumai ar pelnui. Tiesiog siekiama įvesti progresinį pajamų mokestį, kuris visiems išeis į naudą.

Taipogi verta žinoti, kad be pajamų mokesčio mokami ir kiti mokesčiai. Tai yra sveikatos draudimas ir valstybinis socialinis draudimas. Sveikatos draudimo įmoka kas mėnesį yra nustatoma pagal MMA. Jums teks mokėti 9 procentų nuo MMA mėnesio įmoką, o jeigu jau esate draudžiami, tuomet sveikatos draudimas bus skaičiuojamas nuo jūsų pusės gauto pelno. Valstybinis socialinis draudimas irig skaičiuojamas nuo pusės pelno ir nuo liepos pirmos dienos jo tarifas siekia 28,7 procento.

Kas liečia apskaitą, reikėtų žinoti, kad individualioje veikloje ją vesti yra žymiai lengviau nei registruojant įmonę. Tiesiog vedama informacija apie gautas pajamas bei patiriamas išlaidas. Tenka pildyti sąskaitas faktūras ar kitus dokumentus ir viską paskui reikia registruoti apskaitos žurnale, kurį pildyti irgi yra labai lengva, nes iš karto nurodoma ką reikia rašyti tam tikrose eilutėse. Geriausia tai, kad visą apskaitą galite vesti kompiuteryje – nebūtina visko rašyti ranka įprastuose dokumentuose.

Paskolos dabar neturėtų tikėtis nemokūs asmenys

by Unseen .

paskolosNedidelės paskolos prireikusiems vartotojams siūloma neskubėti skolintis iš atsitiktinių bendrovių arba tų kreditorių, kurie siūlo neva nemokamus kreditus. Dabar ekspertai įvardija vieną didžiausių blogybių, o tai yra būtent klaidinimas. Jeigu jūs skolinsitės nemokamai, tai turėkite galvoje, kad bus nurodyta sąlyga, jog visą skolą teks grąžinti po mėnesio ar trijų. Tai reiškia, kad jums nebus taikomos palūkanos, tačiau jūs turėsite grąžinti visą skolą. Per itin trumpą laiką jums bus būtina surinkti visą kredito sumą, o jeigu to nepadarysite – kreditorius iš jūsų gali pasipelnyti kitai būdais. Jums gali tekti priverstinai pratęsti kredito grąžinimo dieną už tam tikrą mokestį. Jeigu nesutiksite – kreditorius galės iškart imtis priverstinio skolos išieškojimo procedūros.

Visos paskolos yra rizikingos, todėl skolinantis verta itin atidžiai išnagrinėti pasiūlymus.

Besiskolinantiems asmenims verta labiau skaityti kredito sutartis, nes jų nenagrinėjimas dažniausiai ir prišaukia bėdas. Sutartyje turi būti nurodyti visi terminai, įmokų dydžiai, sumos bei palūkanos. Pirmiausiai įvertinkite savo situaciją – jeigu pagal skaičiuoklėje pateiktus duomenis matoma, jog jūs negalėsite kas mėnesį įmokėti nustatytų įmokų, tai geriau jau neimkite tokios paskolos. Jeigu jūs negalėsite mokėti įmokų, tai tiesiog turėsite atidėti grąžinimo dieną, o tas atidėjimas nėra nemokamas. Jums teks sumokėti pratęsimo mokestį, o paskui teks laukti sekančio mėnesio – jeigu nesusimokėsite įmokos, tad vėl teks pratęsti terminą ir taip bus be galo, kol negausite papildomų pajamų.

Visi pasiūlymai turi būti tinkamai išnagrinėti. Ekspertai pataria skolintis tais atvejais, jeigu yra sudarytos galimybės mokėti itin mažas įmokas. Geriau rinkitės ilgesnį kredito grąžinimo terminą, nes jis garantuoja mažesnes mėnesio įmokas, o jeigu galėsite skolą grąžinti anksčiau, tai jums palūkanos bus perskaičiuotos ir tiek.

Kai kurios paskolos vilioja, tačiau nebūkite nusiteikę optimistiškai – jų negauna daug lietuvių.

Jeigu jums siūloma skolintis nemokamai ir galvojate, jog tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe, tai dar nereiškia, jog viskas pavyks. Matote, kreditorius turės įvertinti jūsų kreditingumą, tad tai, kad kreditorius pats kreipėsi su pasiūlymu į jus, dar negarantuoja, kad paskolą gausite sėkmingai.

Greitas kreditas bedarbiams itin sunkiai pasiekiamas

by Unseen .

greitas kreditas bedarbiamsDabar finansinės pagalbos Lietuvoje ieškantys asmenys gali lengviau atsikvėpti – paskolos gali būti išduodamos itin paprastai. Tiesa reikėtų pabrėžti, kad greitas kreditas bedarbiams nėra išduodamas. Jeigu kredito įstaiga išduoda paskolas tokiam asmeniui,  tada paskolos bendrovė laikoma pažeidusia  mokumo vertinimo nuostatus.  Šiuo metu visos paskolos išduodamos tik tokiais atvejais, jeigu asmens kreditingumas įvertinamas teigiamai. Kredito bendrovės surenka visus duomenis apie kliento turimus įsipareigojimus bei gaunamas mėnesines pajamas.  Iš šios informacijos kredito įstaiga gali padaryti išvadas ar besiskolinantis asmuo tikrai sugebės laiku vykdyti savo skolinius įsipareigojimus.

 Greitas kreditas bedarbiams negali būti išduodamas nepraėjus kreditingumo įvertinimo.

Bedarbiai asmenys šiuo metu paskolos gauti negali, nes jie negauna jokių pajamų. Gaunamos pašalpos ir kitos socialinės išmokos negali būti priskiriamos prie tvarių pajamų šaltinio. Visi bedarbiai asmenys, kurie teikia kredito paraiškas paskolos bendrovėse, turėtų susitaikyti su tuo, kad jiems paskolos negali būti išduodamos. Tokia tvarka Lietuvoje veikia jau ne vienerius metus. Visos kredito bendroves, kurios yra registruotas viešajame kredito teikėjų sąraše,  yra besąlygiškai įsipareigojusios  atsakingai vertinti kiekvieno asmens mokumo galimybes. Jeigu jūs esate bedarbis, ir jeigu jums reikia kredito, tokiu atveju siūloma kreiptis į privačius pinigų skolintojus. Jie turi laikytis visai kitų teises aktų. žinoma, visi paskolų teikėjai turi laikytis įstatymų ir paskolos sutartis sudaryti laikantis normatyvų. Net jeigu tai būtų paskolos iš žmonių, tvarkos vis tiek būtina laikytis.

 Greitas kreditas bedarbiams gali būti suteikiamas sutelktinio finansavimo platformose.

Jeigu vis dėlto norėtumėte pasiskolinti pinigų internetu, tai tokiu atveju jums reikėtų kreiptis į privačius paskolų teikėjus. Jie gali paskolinti pinigų nereikalaujant užstato ar kitų  garantijų. Šiose platformose bus atliekamas kreditingumo vertinimas lygiai taip pat kaip ir kitose kredito įstaigose. Jeigu pajamas gaunate iš kažkur kitur, tai tokiu atveju paskolų teikėjas  jas įvertins. Tiesiog pabrėžiama, kad būnant bedarbiu skolintis iš Lietuvoje veikiančių kredito įstaigų nereikėtų, nes dauguma jų vis tiek atmes jūsų paskolos paraišką. Greitas kreditas bedarbiams Lietuvoje dažniausiai net nėra suteikiamas, ir tai turėtų žinoti kiekvienas nedirbantis asmuo.

Paskolos iš žmonių reikia prašyti pirmiausiai

by Unseen .

paskolos is zmoniuAsmenys norintys skolinimosi metu gauti geresnes sąlygas, paskolos iš žmonių turėtų prašyti pirmiau, nes tam dabar yra sudarytos visos sąlygos. Lietuvoje yra įsikūrusios vos kelios tarpusavio skolinimo platformos, tačiau jų tikrai yra pakankamai, jog visi atsakingi ir sąžiningi asmenys galėtų skolintis norimas sumas. Kai kurios bendrovės netgi pačios yra įnikusios į šias platformas – jos kartu su fiziniai asmenimis finansuoja kitų asmenų prašomas paskolas. Būtent dėl to paskolos iš žmonių ir reikėtų prašyti pirmiausiai, nes jeigu ten nerasite mažesnių palūkanų, tai vargu ar kuri nors kredito įstaiga jums pasiūlys geresnes sąlygas. Matote – kredito bendrovės skolina bene aukščiausiomis palūkanomis.

Paskolos iš žmonių neverta ieškoti tik tuo atveju, jeigu jūsų mėnesinės pajamos būtų per daug mažos.

Kadangi kredito įstaigų ir sutelktinio finansavimo platformų veikla yra akylai stebima Lietuvos banko, vartotojams tampa vis sunkiau gauti kreditus dėl esamos tvarkos. Kiekvienas vartotojas, kuris nori gauti kreditą iš tokių finansų įstaigų, pirmiau turi praeiti mokumo galimybių įvertinimo procedūrą, kuri dar yra vadinama – kreditingumo vertinimu. Tačiau, jeigu jūs patys iš anksto norite sužinoti kokios yra jūsų skolinimosi galimybės, tai tokią informaciją galite gauti nemokamai kartą per metus.

ManoCreditInfo portale asmenys gali gauti nemokamą kreditingumo vertinimo ataskaitą, kurioje bus nurodytas kredito reitingas, turimi įsipareigojimai bei jų vykdymo ypatumai. Štai nuo šios ataskaitos daug kas ir priklausys.

Jeigu būsite priskiriami prie rizikingiausių kategorijų, tai tiesiog jums nebus prasmės kreiptis į finansų įstaigas dėl paskolos – jos negausite.

Paskolos iš žmonių dažniausiai gaunamos įkeičiant turtą ar būnant geroje finansinėje padėtyje.

Jeigu jūs turite kažkokį turtą, kurį galėtumėte įkeisti pinigus skolinančiai finansų įstaigai, tai taip ir padarykite – padidinsite šansus gauti paskolą geriausiomis sąlygomis. Tačiau, reikia žinoti, kad vartojimo paskoloms gauti turto įkeitimas nebus vienintelė išeitis – bus būtina gauti tvarias pajamas.

Tvarias pajamas gaunantys asmenys turi žinoti ir tai, kad paskolos iš žmonių nebus galima gauti, jeigu per mėnesį pajamų suma bus per daug maža kredito įmokų dengimui. Tokiu atveju netgi turto įkeitimas niekaip nepadės.

Patarimai galvojantiems apie savo pinigų investavimą

by Administratorius .

Investavimas

Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kurie turėtų pagelbėti žmonėms, šiuo metu galvojantiems apie investavimą į vieną ar kitą sritį.

Investuokite į tai, ką suprantate

Kai kalbama apie investavimui svarbius aspektus, labai dažnai iš patyrusių investuotojų galime išgirsti panašų patarimą – investuokite į tai, ką suprantate. Tai labai protingas patarimas, kuris padeda išvengti didelių praradimų. Tai reiškia, kad jūs niekada neturėtumėte aklai investuoti savo pinigų į tą sritį, kurioje neturite reikiamos patirties ir žinių. Be abejo, tai nereiškia, kad negalite išmokti vienų ar kitų dalykų, tačiau visų pirma turite ilgai domėtis ir mokytis, o tik tuomet nuspręsti ar esate pasiruošę atlikti savo pirmąsias investicijas.

Pavyzdžiui, galbūt jūsų pažįstamas žmogus įsteigė bendrovę, kuri užsiima internetinėmis technologijomis, o šiuo metu jums siūloma įsigyti bendrovės akcijų? Jei IT sritis jums yra tamsus miškas, kuriame akimirksniu pasiklystate, tuomet nereikėtų priimti tokio pasiūlymo. Kol neturėsite pakankamai žinių ir tikslios informacijos, nevykdykite investicijų, nes tai jums gali atnešti didelius finansinius praradimus. Taigi, investavimas į tai, apie ką žinote daugiausiai, yra protingiausias sprendimas.

Nuolatinis atliktų investicijų stebėjimas

Nepakanka paskirti savo pinigus vienai ar kitai sričiai, o tuomet pusmetį ar metus tam neskirti jokio dėmesio. Jei investavote savo pinigus, turite nuolatos stebėti konkrečios rinkos pokyčius ir bandyti numatyti tai, kas įvyks ateityje. Tik tokiu atveju galėsite išsaugoti savo pinigus ir galiausiai juos padidinti.

Jei turite galimybę – didinkite savo investicijas

Jei šiandien vienai ar kitai sričiai paskyrėte tam tikrą pinigų sumą, tačiau neilgai trukus sutaupote dar daugiau papildomų lėšų, jas taip pat galite tinkamai paskirstyti. Tai leis per trumpesnį laiką lengviau išauginti savo investuotus pinigus. Be abejo, nepamirštant nuolatinio analizavimo, prognozavimo ir kitų investavimui svarbių užduočių.

Tobulinkite investavimo strategiją

Net jei šiuo metu matote, kad jūsų investicijos auga, niekuomet nepraleiskite progos reguliariai įvertinti ir peržiūrėti savo strategiją. Kadangi investicinės sritys labai greitai keičiasi, naudinga savo turimą strategiją kartas nuo karto patobulinti.

Kada paskolos internetu gali tapti bene geriausia išeitimi

by Administratorius .

Paskolos internetu

Ar dažnai tenka susidurti su finansų stygiumi? Jei taip, tuomet puikiai žinote, kokios nemalonios mintys aplanko tuomet, kai neįstengiama patenkinti net pagrindinių kasdienių poreikių – ką jau kalbėti apie įvairių turimų finansinių įsipareigojimų įgyvendinimą. Žinoma, jei su tuo jums niekuomet nebuvo tekę susidurti, galite sakyti, kad tai visuomet įtakoja netinkamas pinigų valdymas, tačiau jokiu būdu nereikėtų būti tokiems skeptiškiems.

Kaip žinia, net ir pakankamas pajamas gaunantys žmonės kartais susiduria su finansiniais sunkumais, kuriuos įtakoja įvairios netikėtai iškilusios problemos, pvz., patenkama į autoįvykį, kuriame sumaitojamas automobilis. Jei transporto priemonė įprastai būdavo naudojama kasdien ir tai buvo nepamainomas įvairių užduočių atlikimo įrankis, be jokios abejonės, kad bus norima kaip įmanoma greičiau įsigyti naują automobilį.

Tuomet tenka galvoti apie įvairias galimas alternatyvas, kurios padėtų bent šiek tiek pagerinti susiklosčiusią nemalonią situaciją. Turbūt numanote, kokį sprendimą galima priimti. Taip, tai yra paskolos internetu, teikiamos labai greitai ir sklandžiai. Jei iki šiol buvote dideli skeptikai ir manėte, kad paskolomis naudojasi tik tie asmenys, kurie visiškai nemoka valdyti savo turimų pinigų, labai klystate. Pats metas pakeisti tokią nuomonę ir pasidomėti, kokias sąlygas siūlo šiandieniniai kreditoriai.

Kadangi paskolos internetu yra teikiamos jau ne vienerius metus, galite neabejoti, kad paraiškos paskolai gauti pateikimo procedūra yra labai paprasta, lengvai suprantama ir greita. Jums tikrai nereikės pildyti daugybės dokumentų ir el. paštu siųsti pasirašytas ir atšviestas įvairių sutarčių kopijas. Visa tai neegzistuoja, kai kalbame apie šias finansines paslaugas, suteikiamas nuotoliniu būdu.

Viskas, ką reikia padaryti, tai peržiūrėti kreditorių taikomus paskolų pasiūlymus ir sąlygas. Kad būtų paprasčiau ir greičiau, galite naudotis kredito bendrovių palyginimo tinklalapiais, kurie padeda taupyti vartotojų laiką ir leidžia lengviau surasti pačius patraukliausius pasiūlymus. Tuomet, kai rasite tinkamiausią variantą, beliks užpildyti kredito paraišką ir ją išsiųsti. Tam sugaišite vos keletą minučių. Galiausiai beliks luktelėti apytiksliai penkiolika minučių, kol pasirinktos kredito bendrovės specialistai įvertins jūsų paraišką ir pateiks jums vienokį ar kitokį atsakymą.

Pats metas tapti puikiais darbdaviais

by Administratorius .

KreditasPabodo lenkti nugarą darbdaviui? Jaučiatės tinkamai neįvertinami? Dirbate daug, bet gaunate mažai? Jei bent į vieną iš šių klausimų turite teigiamą atsakymą, tuomet pats metas priimti radikaliai jūsų gyvenimą pakeisiančius sprendimus. Nepaisant to, kas jums pagelbės – kreditas ar investuotojas – jūs galite pasiekti norimą tikslą ir patys tapti puikiais darbdaviais, vertinančiais savo darbuotojus ir gebančiais mokėti būtent tiek, kiek iš tikrųjų yra verta. Taigi, žemiau pateikiame jums kelis patarimus tam, kad galėtumėte lengviau judėti tinkama kryptimi.

Būkite organizuoti

Tam, kad būtumėte sėkmingi verslininkai, turite būti organizuoti. Tai padės jums laiku ir tinkamai įgyvendinti reikiamas užduotis ir pasirūpinti, kad viskas klostytųsi būtent taip, kaip to tikitės. Geras būdas visą tai užtikrinti, kasdien sudaryti svarbiausių darbų sąrašą ir vos tik pabaigus vieną ar kitą užduotį – ją užbraukti. Tai paprasta ir nereikalauja daug laiko. Tokiu atveju būsite tikri, kad padarėte viską, kad išsaugotumėte savo verslą.

Kaupkite verslo veiklos duomenis

Kiekvienas sėkmingas verslas visuomet saugo savo vykdomos veiklos duomenis. Veiklos našumo ataskaitos leidžia lengviau įvertinti kokia yra tikroji verslo padėtis. Be to, tampa kur kas lengviau pastebėti įvairias galimas neigiamas permainas ir tokiu būdu užkirsti joms kelią. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokia informacija leidžia sukurti efektyvesnes strategijas, padedančias auginti sėkmingą verslą.

Analizuokite savo konkurentus

Verslas visuomet yra susijęs su konkurencija. Net ir tuo atveju, jei šiuo metu savo veiklą pradėjote visiškai nekonkurencingoje rinkoje, galite neabejoti, kad neilgai trukus sulauksite daugybės konkurentų. Taigi, analizuokite kiekvieną iš jų. Stenkitės nustatyti jų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Tai leis išvengti įvairių klaidų, numatyti ateities perspektyvas ir našiau vystyti savo verslą.

Supraskite galimas rizikas

Turite įvertinti visas galimas rizikas. Jei šiuo metu jums puikiai sekasi, dar nereiškia, kad taip bus visuomet. Turite būti pasiruošę susidurti su sunkumais, todėl prieš priimdami kiekvieną verslui svarbų sprendimą, apskaičiuokite ir tinkamai supraskite galimą riziką. Tai ilgainiui sukurs labai gerus rezultatus.

Būkite kūrybingi

Visuomet ieškokite būdų, kaip pagerinti savo verslą. Konkurencija yra neišvengiama, todėl galite neabejoti, kad jūsų konkurentai kasdien stengsis jus pranokti ir savo klientams pasiūlyti vis tobulesnius produktus ir paslaugas. Tai reiškia, kad negalite sustoti. Turite nuolat stengtis įgyvendinti vis daugiau naujų idėjų ir siekti tobulumo.

Nebijokite naudotis kreditorių paslaugomis

Turite suprasti, kad kartais kiekvienam verslui reikia papildomų lėšų, kurias gali padengti kreditas. Tai įprasta praktika bet kurioje pasaulio šalyje. Šiandien kreditoriai teikia labai palankias sąlygas, todėl kiekvienas verslo atstovas gali drąsiai kreiptis į pasirinktą kredito bendrovę ir tikėtis sulaukti labai palankių sąlygų. Tokiu atveju gautas kreditas gali būti puiki paspirtis pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Jei reikia paskolos bedarbiams, ar bankai paskolins?

by Administratorius .

Paskolos bedarbiamsBankai yra tinkamesni nei kreditas internetu, jeigu reikalinga ilgalaikė paskola – daugeliu atvejų tokia paskola suteikiama palankesnėmis sąlygomis (su mažesnėmis palūkanomis) bei sudaromi individualūs paskolos grąžinimo grafikai, sutariama dėl periodinės įmokos dydžio ir panašiai. Savaime suprantama, bankai suteikia ir paskolas verslo pradžiai, o daugiau pasidomėjus ir pasinaudojus įvairių kredito unijų ar netgi valstybės lengvatomis ir / ar garantijomis, šias paskolas suteikia itin palankiomis aplinkybėmis. Be abejo, verslo idėja turi būti iš tiesų pagrįsta ir turi būti įvertinti visi galimi pokyčiai (rinkos, ekonominiai ir kiti) bent keliems metams į priekį.

Priešingai nei greitos paskolos internetu, paskolų gavimo procedūros bankuose trunka gan ilgai ir reikalauja detalaus ir gausaus dokumentų tvarkymo – tai vienas pagrindinių bankų paskolų trūkumų – gana ilgos ir sudėtingos procedūros. Be abejo, skolinantis bankuose taip pat neišvengiama ir rizikos, o jos dydis priklauso nuo individualių aplinkybių, tačiau bet kokiu atveju išlieka tikimybė prarasti užstatytą turtą, jeigu nebus paskola grąžinta laiku arba jeigu nebus mokamos, vėluojama mokėti periodines įmokas.

Tačiau bankai niekada nesuteiks paskolos bedarbiams. Bankai dažniausiai yra didžiulės korporacijos, kurios turi valstybinius reikalavimus tam, kad nerizikuotų per daug ir neprarastų savo indėlininkų pinigų. Be to, paskolos bedarbiams dažniausiai yra suteikiamos labai mažomis sumomis, nes bedarbių poreikiai – nedideli. Tokiais atvejais net ir be papildomų įstatymų bankai nebūtų linkę rizikuoti ir skolinti žmonėms, kurie labai tikėtina, kad gali ir negrąžinti paskolos.

Kaip išsirinkti?

Sprendimą, kur reikėtų skolintis – banke ar pasinaudojus greitąjį kreditą teikiančių įmonių paslaugomis, reikia priimti įvertinus kiekvieno būdo privalumus ir trūkumus. Taip pat reikia įvertinti poreikį – jei neturite darbo ir ieškote kur gauti paskolą bedarbiui, tuomet vienintelė išeitis – skolinamasis iš greitųjų kreditų bendrovių. Kadangi kiekvieno žmogaus poreikiai, skolinimosi aplinkybės ir finansinė situacija (būtina nepamiršti, jog finansinius rodiklius, bent minimaliai, patikrins kiekviena paskolas teikianti įmonė) yra individualūs – pasirinkimą lemsiantys pliusiukai ir minusai išsidės tikrai ne taip pat, kaip tarkime kokiam nors Jonui ar Antanui.

Tai dar kartą patvirtina tai, jog įmonė ar bankas, kuriame skolinosi artimas draugas, nebūtinai bus tinkamiausias ir Jums. Be abejo, naudinga pasikonsultuoti su šią sritį išmanančiais specialistais – tokia konsultacija gali padėti atsakyti į visus kilusius klausimus ir padėti priimti galutinį sprendimą.

Asmeninių finansų kontroliavimas ir tinkamas paskirstymas

by Administratorius .

Greitas kreditas internetuIš tiesų, asmeniniai finansai nėra tokia paprasta sritis, kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti. Kuo daugiau žmonių į juos numoja lengva ranka, tuo daugiau ilgainiui susiduria su finansinėmis problemomis, kurias tenka kaip įmanoma greičiau spręsti. Daugeliui gelbsti greitas kreditas internetu. Neabejojame, kad apie tai ne vienas iš jūsų jau esate girdėję, o galbūt ir ne kartą pasinaudoję. Jei anksčiau vienintelis būdas pasiskolinti nedidelę pinigų sumą buvo kreipimasis į artimą – šiandien apie tai galima pamiršti.

Ir nors greiti kreditai, kuriuos galime gauti naudodamiesi internetu, yra labai puikus būdas spręsti finansinėms problemoms, visų pirma reikia išmokti tvarkyti savo šeimos buhalteriją arba, jei gyvenate vieni – jau minėtus asmeninius finansus. Žinoma, apie tai dažniausiai yra kalbama labai mažai. Be to, nuo mažens retam žmogui yra skiepijamos mintys apie išmintingą pinigų leidimą ir savo turimų lėšų kontroliavimą, todėl vos tik žmogus pradeda gauti asmeninių lėšų – susiduriama su daugybe klausimų, į kuriuos neretai sunku rasti tinkamus atsakymus.

Suprantama, kad tai gali padaryti finansų konsultantai, bet, kaip žinia, jie taip pat kainuoja. O tuo atveju, jei jūsų finansinė padėtis nėra labai stabili, neabejotinai nenorėsite investuoti į tokias paslaugas. Taigi, tokioje situacijoje belieka vienintelis patarimas – informacijos ieškoti literatūroje ir internete. Tai jums nieko nekainuos ir turėsite puikią galimybę išmokti tinkamai tvarkyti savo finansus. Be abejo, jei dabartinė padėtis yra labai sunki ir jums žūtbūt reikia gauti tam tikrą pinigų sumą, galite rasti nemažai kreditorių pasiūlymų, kuriuose pirma paskola nemokama.

Tokie nemokami pinigai jums gali labai pagelbėti, jei žinote, kad neužilgo gausite tam tikro dydžio įplaukų ir galėsite be vargo sugrąžinti paimtą paskolą. Būtina atminti, kad tai bet kuriuo atveju yra finansinis įsipareigojimas, kurio tinkamas nevykdymas užtraukia įvairias sankcijas – šiuo atveju tai yra delspinigiai. Kita vertus, kiekvienas būsimas paskolos gavėjas privalo gerai išstudijuoti gautą paskolos sutartį tam, kad visos detalės ir sąlygos būtų kaip įmanoma aiškesnės.

Jei prieš imdami didesnę paskolą ar kreditą žinosite, kokios yra pinigų skolinimo ir jų grąžinimo sąlygos, viskas bus kur kas paprasčiau. Tuomet tikrai nesusidursite su jokiais netikėtumais. Kiekvienos oficialiai veikiančios kreditų bendrovės konsultantai visuomet informuoja savo klientus apie esamą tvarką ir svarbiausias sąlygas. Ką gi, jei skolinsitės atsakingai, finansinius rūpesčius išspręsite kur kas lengviau.