Finansai

Buhalterinės apskaitos paslaugos – bandant išsirinkti tokių paslaugų teikėjus

by Administratorius .

Buhalterine apskaita

Nei viena įmonė negali apsieiti be buhalterinės apskaitos. Ją tvarkyti yra būtina kiekvienam komercinę veiklą vykdančiam fiziniam ir juridiniam asmeniui. Tačiau suprantama, kad kiekvienas verslo savininkas pasirenka skirtingus sprendimus – vieni samdo etatinius buhalterius, o kiti nusprendžia kreiptis į buhalterinių paslaugų bendroves (https://www.apskaitaag.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos/). Galimybių ir pasirinkimų yra, tačiau vieni yra efektyvesni už kitus. Jei jūsų įmonės yra pradedanti savo komercinę veiklą ir jūsų veiklos apimtys nėra labai didelės, samdyti etatinį buhalterį gali būti pernelyg brangu. Todėl tokiu atveju labai praverčia buhalterinės apskaitos paslaugos.

Žinoma, kadangi buhalterinės apskaitos paslaugos yra labai dažnas verslo savininkų pasirinkimas, šiuolaikinėje rinkoje taip pat yra ir labai daug tokių paslaugų teikėjų, iš kurių jūs galite nesunkiai pasirinkti. Tuo tarpu, jei jūs norite susiaurinti paiešką ir paversti ją dar efektyvesne, galite pasinaudoti internetine paieškos sistema ir suformuoti užklausą, kartu nurodant ir konkretų miestą, kuriame jūs ieškote buhalterinių paslaugų bendrovės. Tai reiškia, kad tai leistų jums rinktis tik iš tikslinių rezultatų. Be abejo, jei jums buhalterinės apskaitos paslaugų reikia Vilniuje, galite būti tikri, kad tokių bendrovių pasirinkimas bus labai didelis. Todėl jei norite priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančius tokių paslaugų teikėjus, turėtumėte atsižvelgti į jų turimą patirtį, siūlomas paslaugas, klientus, buhalterinės apskaitos planus, kainas, veiklos principus ir kt. Dažniausiai visą šią informaciją būna labai nesudėtinga surasti pasinaudojus tokių bendrovių internetiniais tinklalapiais. Be to, jūs visuomet galite susisiekti su pasirinkta bendrove ir pasitarti su joje dirbančiais specialistais, gaunant visus atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Labai svarbu, kad jūs pasirinktumėte buhalterines paslaugas siūlančią bendrovę, kuri vertina kiekvieną savo klientą ir vadovaujasi tinkamu požiūriu. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs galėtumėte būti ne tik visiškai tikri, kad jums bus suteiktos labai profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos, tačiau taip pat žinotumėte, kad prireikus, jūs visuomet sulauksite visų atsakymų į jums iškylančius klausimus.

Verslo paskola internetu – ko nevertėtų pamiršti

by Administratorius .

Verslo paskola

Norite kreiptis dėl paskolos verslui internetu? Tačiau jums dar niekada neteko įsipareigoti finansiškai? Trumpiau tariant, jūs iki šiol nesidomėjote paskolomis, jų sąlygomis, kreditorių taikomais reikalavimais ir kitomis su finansiniais įsipareigojimais susijusiomis subtilybėmis? Tokiu atveju prieš nuspręsdami į kuriuos kreditorius jums vertėtų kreiptis dėl verslo paskolos internetu, pirmiausia turėtumėte gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus. Galvojant apie paskolą, visuomet reikia galvoti ir apie tai, kaip paskolą pavyks grąžinti, kaip paskola bus tinkamai panaudota ir ko gali tekti atsisakyti norint nesusidurti su papildomais sunkumais grąžinant jūsų įmonei suteiktą paskolą. Visa tai parodo, kad yra daugybė svarbių detalių, apie kurias būtina pagalvoti prieš nusprendžiant pasirašyti paskolos sutartį ir įsipareigoti finansiškai.

Žinoma, visuomet tokiose situacijose labai pravartu kreiptis ir į verslo konsultantus, finansininkus ir į jau minėtus kreditorius. Tokiu atveju jūs galite sulaukti labai profesionalių konsultacijų ir naudingų įžvalgų, kurių pagalba jums turėtų būti kur kas lengviau nuspręsti  ne tik, kuri paskola galėtų būti pati palankiausia, tačiau taip pat ir numatyti būsimų veiksmų planą, kuris užtikrintų, kad paskolą grąžinsite laiku ir nepažeisite paskolos sutarties sąlygų. Taigi, kaip jau supratote, visas šis procesas neturėtų būti įgyvendintas vos per kelias dienas. Juk natūralu, kad kreditoriams jūs tokio sprendimo atveju įsipareigosite ne vieneriems metams, todėl ir atsakingą sprendimą turėtumėte priimti apgalvotai.

Bet kuriuo atveju, jei jūsų verslui reikia paskolos, turėtų būti labai rimta ir konkreti priežastis, kodėl jos jam reikia. Tai taip pat reiškia, kad jei jūs norite kreiptis dėl paskolos, jūs turite žinoti, kokiu būdu ją panaudosite ir koks tikslas bus pasiektas. Pavyzdžiui, vieni verslo savininkai ieško papildomų lėšų tam, kad galėtų finansuoti savo verslo marketingo kampaniją. Tuo tarpu kiti verslininkai nori investuoti į žaliavas, kurios bus naudojamos tam tikrų produktų gamybai. Dar kitiems prireikia naujos technikos, be kurios nebūtų galima įsivaizduoti sklandaus ir spartaus gamybos proceso. Todėl yra labai daug skirtingų situacijų ir priežasčių, kam ir kaip galėtų būti panaudota gauta verslo paskola internetu.

Verslo paskola – puiki priemonė, padedanti įgyvendinti Jūsų genialias idėjas

by Juozapas .

Prasta piliečių finansinė situacija – itin opi mūsų valstybės problema. Teigiant kitais žodžiais, norime pastebėti tai, kad šalyje būtų praktiškai neįmanoma rasti šeimų, kuriuos, ar tai neturėtų visiškai jokių finansinių įsipareigojimų, ar kurios apie galimai paskolas net negalvotų – vis dėlto, tai yra natūralu, kad finansinės injekcijos, ar tai įvairiausi kreditiniai pasiūlymai, ir yra skirti tam, kad piliečiai galėtų pagerinti savo gyvenimo kokybę. Tačiau jeigu Jums pavyksta patenkinti savo buitinius poreikius savarankiškai ir Jūsų galvoje nuolat sukasi mintis apie tai, jog laikas atsidaryti nuosava versla – galbūt laikas pagalvoti apie kreditą verslui?

Paskola versluiJau kuris laikas brandinate verslo idėją bei tikite jos sėkme ir vienintelis jus stabdantis dalykas – pinigai? Turime išeitį. Verslo paskola – tai sprendimas, kurį renkasi dauguma tradicinius darbus paliekantys asmenys, nusprendę paversti savo svajones bei tikslus realybe. Šiame straipsnyje pasidalinsime, ką turėtumėte apsvarstyti.

Išsiaiškinkite, ar galite kreiptis į banką dėl verslo paskolos. Tai galite padaryti, jeigu jūsų įmonė ar veikla yra registruota Lietuvoje ir veikia ne ilgiau nei vienerius metus, taip pat, jeigu jūsų veikla susijusi su konsultavimu, mokymu. Itin smulkioms veikloms (pvz, žuvininkystei, veiklai anglies srityje…) verslo paskola gali būti nesuteikta. Kiekvienas atvejis yra unikalus, tad tiksliausią informaciją rasite jau žinodami savo veiklos kryptį bei tikslą.

Išsirinkite savo verslo paskolos tipą. Įvertinkite, ar užsiimsite smulkiu verslu, ar jums reikalinga investicinė paskola, ar skirta apyvartiniam kapitalui. Galbūt norite finansuoti prekyba ar daugiabučių renovaciją. Kiekvienos paskolos sąlygos priklausys nuo pasirinktos paskolos tipo.

Palyginkite skirtingų bankų siūlomas sąlygas. Verta išnagrinėti tiek komercinių bankų, tiek nebankinių įmonių siūlomas sąlygas. Pastarosios dažniau sutinka suteikti paskolas, tačiau šiuo atveju reiktų konkrečiau įsigilinti į jų veiklą, patikimumą, atsiliepimus ir panašiai. Kalbant apie bankus, verta palyginti, kiek skiriasi palūkanų dydžiai, skolinama suma ar pirminė įmoka.

Susižinokite, kokie dokumentai reikalingi. Paprastai tradiciškai pateiksite savo asmens tapatybę įrodantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę ar pasą) bei bankų sąskaitų išrašą su balanso ataskaita.

Išsiaiškinkite, kada verslo paskola turės būti grąžinta. Priklausomai nuo pasirinkto banko ar įmonės, pinigus pasiskolinsite keliems ar keliasdešimčiai mėnesių. Įvertinkite, kiek pinigų savo verslui galite skirti iš turimų santaupų ir kiek turėsite pasiskolinti. Didesnė suma pareikalaus ilgesnio įsipareigojimo.

Taigi, verslo paskola yra vienas iš dažniausių sprendimų, kuriuos pasirenka naujieji verslininkai. Išnagrinėję skirtingų bankų ar įmonių sąlygas, pasidomėję, kokio tipo paslaugos jums reikia, kokius dokumentus turite pristatyti bei iki kada turėsite grąžinti pasiskolintą sumą, būsite pasiruošę ir žengsite dar vieną žingsnį link savo verslo tikslo įgyvendinimo.

Kaip išvengti didelių išlaidų įforminant veiklą?

by Unseen .

verslo pradziaTeisingai suplanavus biudžetą ir lėšas paskirsčius tinkamai, verslo pradžia gali būti kiek lengvesnė nei tikėtasi. Labai didžiulė problema būtų išlaidauti tuomet, kai to gali a išvengti. Tai labiausiai liečia pradedančius verslininkus, kurie nemažai lėšų skiria veiklos įforminimui. Šiuo metu Lietuvoje yra pakankamai geros sąlygos išvengti didelių išlaidų registruojant bet kokią veiklą. Jeigu kalba eina apie paprastas veiklas, kurios nereikalauja licencijavimo, tuomet išlaidos gali būti minimalios. Žinoma, tam reikia specifinių žinių, bet jeigu jūs jų neturite, tai nereiškia, kad teks daug išlaidauti. Kaip teigia Parduodameimones.lt, visada galima rasti būdų sumažinti išlaidas veiklos įforminimo metu.

Norint, kad veiklos įteisinimas neatsieitų labai daug, patariama labiau domėtis įmonių įsigijimo klausimais. Aišku, tai liečia tuos, kurie ketina veiklą vykdyti pasitelkiant juridinę formą. Yra ir kitų būdų veiklai legalizuoti, tad apie jas taip pat reikėtų pasiskaityti internete. Elektroninėje erdvėje yra gausybė naudingos informacijos, kuris visiškai nieko nekainuoja. Internete galite rasti informaciją kokios procedūros turi būti atliekamos steigiant įmonę ar kitus juridinius vienetus. Jeigu ta informacija jums sunkiai apdorojama, tuomet galite kreiptis į specialistus, kurie visus reikalus sutvarkys už jus.

Kalbant apie veiklos pradžią, patariama domėtis ir individualios veiklos įregistravimu. Tai aktualu turėtų būti tiems, kurie ketina dirbti vienui vieni. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori teikti paslaugas kaip fiziniai asmenys. Žinoma, yra šiokių tokių trūkumų – tokie asmenys atsako asmeniniu turtu. Paprastai kalbant, kai veikla vykdoma per juridinį vienetą, tai būtent jam krenta atsakomybė.

Kas liečia veiklos legalizavimo būdus, tiesiog patariama internete paieškoti informacijos apie geriausius variantus. Šiuo metu galima nemažai sutaupyti pasirenkant ne įmonės steigimą, o jos įsigijimą. Yra pardavėjų, kurie prekiauja būtent juridiniais asmenimis. Tiesiog nusiperkat visas įmones akcijas ir tiek. Pati procedūra netrunka ilgai – vos kelias valandas arba greičiau. Geriausia tai, kad sutaupoma nemažai pinigų, o ką jau kalbėti apie laiko gaišimą. Žinoma, įsigijus įmonę, teks tinkamai vesti apskaitą bei įvykdyti kitus įstatymų numatytus reikalavimus.

Greitieji kreditai bedarbiams ne visada gali būti suteikiami internetu

by Unseen .

greitieji kreditai bedarbiamsGreitieji kreditai bedarbiams išduodami tuomet, kai jie atitinka visas klientams keliamas sąlygas. Sąlygos yra nurodomos vartojimo kredito įstatyme bei mokumo vertinimo nuostatuose, kuriuos viešai paskelbė Lietuvos bankas. Būnant bedarbiu, gauti finansines paslaugas yra sudėtingiau, nes vis dėlto – tokie asmenys nėra laikomi patikimais. Galioja daug sąlygų, kurių neatitikus, jokia paskola negali būti išduodama. Jeigu svarstote kokias sąlygas kelia paskolų bendrovės ir kiti vartojimo kredito teikėjai, tuomet žemiau pateikiame svarbiausius kriterijus, jog galėtumėte susidaryti bendrą vaizdą kaip viskas vyksta.

Norint gauti paskolą, iš pradžių tenka pateikti itin jautrią asmeninę informaciją. Tai yra ne tik vardas bei pavardė, bet ir asmens kodas bei informacija apie finansinę padėtį. Jums bus būtina nurodyti kokias pajamas gaunate kiekvieną mėnesį. Štai, greitieji kreditai bedarbiams nesuteikiami dėl to, kad jie neturi jokio pajamų šaltinio. Klaidinga galvoti, kad bedarbio pašalpa gali būti laikoma pajamų šaltiniu. Tiesiog tokie pajamų šaltiniai nėra laikomi tvariais, nes iš jų pajamos gaunamos ne nuolatos. Tuo labiau, tokios pajamos yra kintančios. Tad, svarbiausia reikalavimas, kurį turi atitikti visi klientai – pajamų gavimas. Tai liečia ir bedarbius asmenis.

Jeigu esate prasiskolinę, tuomet vėlgi – jokios paskolos gauti negalėsite. Bedarbiai pasižymi tuo, kad jie neretai bando skolintis jau ir taip turėdami nemažai skolų. Tos skolos yra registruojamos. Kreditoriai mato kokius įsipareigojimus turi klientas. Tad, jeigu jūs jau turite paėmę paskolą kažkur kitur, tuomet vargu ar jums bus paskolinta. Trumpai tariant, taikoma tokia taisyklė, kad 40 procentų pajamų yra maksimali riba, kurią peržengus, nauji kreditai neišduodami. Tai reiškia, kad daugiau nei 40 proc. pajamų kredito įmokoms dengti skiriantys asmenys, jau nebegali gauti naujų kreditų.

Uždelstos skolos, už kurias skaičiuojami delspinigiai, kaip reikiant sumažinti skolinimosi galimybes. Greitieji kreditai bedarbiams dažnai nesuteikiami dėl to, kad anksčiau kai kurie asmenys irgi skolinosi ir negrąžino skolų laiku. Už tai jiems paskaičiuoti delspinigiai ir tokios skolos užregistruojamos. Trumpai tariant, tokie asmenys yra užregistruoti skolininkų duomenų bazėse, o ten esantys žmonės negali gauti nei paskolų, nei kitų panašių finansinių paslaugų.

Paskola dirbantiems užsienyje

by Administratorius .

Ne kiekvienas į užsienį emigravęs vartotojas žino, kad gali pasinaudoti paskola dirbantiems užsienyje. Tai reiškia, kai nemaža dalis emigrantų mano, jog tais atvejais, kai dirbama užsienyje, nebėra jokios galimybės kreiptis į Lietuvoje veikiančius kreditorius. Tačiau toks požiūris yra labai neteisingas ir neatitinkantis tikrosios situacijos. Jei jūs turite oficialų darbą ir gaunate nuolatines oficialias pajamas, o jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta vis dar yra Lietuvoje, tuomet jūs turite galimybę kreiptis į Lietuvoje veikiančias oficialias kredito bendroves, kurios jums gali suteikti paskolą dirbantiems užsienyje. Kaip bebūtų, būtina atminti, kad kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas, kurį būtina vykdyti būtent taip, kaip yra nurodyta paskolos sutartyje. Nepaisant to, kad mokiems klientams šiomis dienomis paskolos yra suteikiamos labai sparčiai ir sklandžiai, tai tikrai nereiškia, kad į jas vartotojai gali žvelgti pro pirštus. Nuo jūsų požiūrio ir priimamų sprendimų tiesiogiai priklauso ir galutinis rezultatas, kurį pasieksite. Tai reiškia, kad jei jūs elgsitės atsakingai ir apgalvotai, jums tikrai neturėtų būti sudėtinga stabilizuoti savo asmeninę finansinę padėtį, laiku grąžinti prisiimtas papildomas paskolas ir išvengti bet kokių kitų papildomų finansinių nepatogumų.

Kaip bebūtų, turėtumėte atminti, kad jūsų asmeninių finansų planavimas yra nuolatinis darbas. Jūs tikrai neturėtumėte to daryti vien tik tam, kad galėtumėte laiku grąžinti savo paskolą. Tai yra svarbu ir tam, kad galėtumėte stabilizuoti savo asmeninę finansinę padėtį ir jums ateityje nebetektų susidurti su jokiomis papildomomis finansinėmis problemomis, dėl kurių prireiktų kreiptis į kreditorius. Žinoma, gyvenime nutinka įvairių situacijų, tačiau jei jūs žinote bent jau pagrindinius asmeninių finansų valdymo principus, jums bus kur kas lengviau pajudėti pirmyn ir priimti tik teisingus finansinius sprendimus.

Galiausiai, kai išmoksite tinkamai valdyti savo asmeninius finansus, atsisakysite nebūtinų išlaidų ir taip pat pasirūpinsite, kad jūsų mėnesinės pajamos būtų paskirstytos kaip įmanoma optimaliau, tuomet galėsite gyventi kur kas stabilesnį gyvenimą, nes jums nebereikės sukti galvos dėl finansų stygiaus, kuris iki tol jums neleido produktyviai gyventi.

Jei pradedate nuosavą verslą

by Administratorius .

Nusprendėte, kad samdomas darbas ne jums? Norite didesnių perspektyvų ir kur kas didesnio darbo užmokesčio? Tokiu atveju greičiausiai galvojate apie nuosavą verslą. Tačiau jei iki šiol jums niekada nebuvo tekę kurti verslo, nėra ko abejoti, kad gali kilti labai daug įvairių baimių ir klausimų, į kuriuos žūtbūt reikėtų gauti visus atsakymus. Taigi, ką reikėtų žinoti ir ko negalima pamiršti?

Visų pirma jums reikės įsteigti įmonę. Žinoma, jei jūsų komercinė veikla planuojama nedidelė, tuomet gali pakakti ir verslo liudijimo ar individualios veiklos pažymos. Tačiau priešingu atveju, kai žadama tapti pakankamai dideliu verslu, verta apgalvoti juridinio asmens steigimą. Kaip žinia pasirinkimas yra didelis – Uždaroji akcinė bendrovė, Individuali įmonė, Mažoji bendrija, Viešoji įstaiga ir kt. Kiekviena juridinė forma yra skirtinga, pasižyminti tik jai būdingais požymiais, todėl įvertinkite kiekvieną iš jų ir pasirinkite tą, kuri geriausiai atitinka jūsų verslo pobūdį ir numatomus tikslus.

Kai tai atliksite, jums reikės pasirūpinti ir buveinės adresu. Trumpiau tariant – biuro patalpomis. Kita vertus, pradžioje, kol jūsų verslas nebus didelis, galite pasidairyti mažesnių ir toliau nuo miesto centro nutolusių komercinių patalpų. Tai galės sumažinti jūsų verslui tenkančias išlaidas.

Turėdami įmonę ir patalpas, pagalvokite, kokiu būdu pritrauksite naujus klientus? Be jokios abejonės, kad jums reikės reklamos. Jei naudositės internetu, galėsite rasti ir pakankami nebrangių reklamos priemonių (kai kurios jų yra visiškai nemokamos). Tuo tarpu fizinė reklama įprastai pasižymi didesniais įkainiais – televizija, radijas, laikraščiai ir kt.

Be abejo, negalima pamiršti, kad jums bus reikalinga ir finansinė apskaita Vilniuje (http://www.fac.lt/finansine-apskaita/) ar kitame Lietuvos mieste. Šias paslaugas teikia sertifikuoti ir patyrę buhalterinės srities specialistai. Kiekvienos įmonės buhalterija yra labai svarbi verslo vystymo sudedamoji dalis. Ji svarbi ne tik valstybinėms institucijoms, tačiau ir patiems verslininkams. Jei verslo savininkas kaskart mato teisingus ir tikslius skaičius, priimami sprendimai gali būti efektyvesni. Todėl jau nuo pirmųjų savo verslo vystymo dienų turėtumėte rasti buhalterines paslaugas teikiančią bendrovę ir savo verslo buhalteriją patikėti į jų rankas.

Individualią veiklą dabar įregistruoti trunka vos porą minučių

by Unseen .

eta zenklasNorintys pradėti vykdyti individualią veiklą renkasi bene geriausią kelią veiklos įteisinimui! Šiuo metu individualios veiklos įregistravimas internetu trunka vos apie porą minučių ar net greičiau. Jeigu ir atsiranda kažkokie klausimai, tuomet į juos greitai atsakoma kreipiantis el. paštu vmi(eta ženklas)vmi.lt. Tad, jeigu galvojate apie legalios veiklos pradžią, tuomet neturėtumėte delsti –veiklą įteisinti yra itin paprasta. Viskas ką jums reikia žinoti apie individualios veiklos vykdymą yra būtent apskaitos vedimas ir mokamų mokesčių tvarka. Visiškai nesigaudantiems apie individualią veiklą žemiau pateikiame pagrindinę informaciją, kurią būtina žinoti.

Gyventojų pajamų mokestis gali būti dvejopas. Šiuo metu mokamas 5 arba 15 procentų pajamų mokestis. Kuris dydis priklausys jums – sužinosite pagal veiklą. Mat laisvųjų profesijų atstovai turi mokėti 15 procentų pajamų mokestį, o visi kiti moka 5. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kad dabar vyriausybę yra patikusi įstatymų pataisas, kurios nebediskriminuos laisvųjų profesijų. Tikėtina, kad nuo naujųjų metų visi mokės 5 procentų tarifą, o jis didės didėjant ir gaunamų pajamų sumai ar pelnui. Tiesiog siekiama įvesti progresinį pajamų mokestį, kuris visiems išeis į naudą.

Taipogi verta žinoti, kad be pajamų mokesčio mokami ir kiti mokesčiai. Tai yra sveikatos draudimas ir valstybinis socialinis draudimas. Sveikatos draudimo įmoka kas mėnesį yra nustatoma pagal MMA. Jums teks mokėti 9 procentų nuo MMA mėnesio įmoką, o jeigu jau esate draudžiami, tuomet sveikatos draudimas bus skaičiuojamas nuo jūsų pusės gauto pelno. Valstybinis socialinis draudimas irig skaičiuojamas nuo pusės pelno ir nuo liepos pirmos dienos jo tarifas siekia 28,7 procento.

Kas liečia apskaitą, reikėtų žinoti, kad individualioje veikloje ją vesti yra žymiai lengviau nei registruojant įmonę. Tiesiog vedama informacija apie gautas pajamas bei patiriamas išlaidas. Tenka pildyti sąskaitas faktūras ar kitus dokumentus ir viską paskui reikia registruoti apskaitos žurnale, kurį pildyti irgi yra labai lengva, nes iš karto nurodoma ką reikia rašyti tam tikrose eilutėse. Geriausia tai, kad visą apskaitą galite vesti kompiuteryje – nebūtina visko rašyti ranka įprastuose dokumentuose.

Paskolos dabar neturėtų tikėtis nemokūs asmenys

by Unseen .

paskolosNedidelės paskolos prireikusiems vartotojams siūloma neskubėti skolintis iš atsitiktinių bendrovių arba tų kreditorių, kurie siūlo neva nemokamus kreditus. Dabar ekspertai įvardija vieną didžiausių blogybių, o tai yra būtent klaidinimas. Jeigu jūs skolinsitės nemokamai, tai turėkite galvoje, kad bus nurodyta sąlyga, jog visą skolą teks grąžinti po mėnesio ar trijų. Tai reiškia, kad jums nebus taikomos palūkanos, tačiau jūs turėsite grąžinti visą skolą. Per itin trumpą laiką jums bus būtina surinkti visą kredito sumą, o jeigu to nepadarysite – kreditorius iš jūsų gali pasipelnyti kitai būdais. Jums gali tekti priverstinai pratęsti kredito grąžinimo dieną už tam tikrą mokestį. Jeigu nesutiksite – kreditorius galės iškart imtis priverstinio skolos išieškojimo procedūros.

Visos paskolos yra rizikingos, todėl skolinantis verta itin atidžiai išnagrinėti pasiūlymus.

Besiskolinantiems asmenims verta labiau skaityti kredito sutartis, nes jų nenagrinėjimas dažniausiai ir prišaukia bėdas. Sutartyje turi būti nurodyti visi terminai, įmokų dydžiai, sumos bei palūkanos. Pirmiausiai įvertinkite savo situaciją – jeigu pagal skaičiuoklėje pateiktus duomenis matoma, jog jūs negalėsite kas mėnesį įmokėti nustatytų įmokų, tai geriau jau neimkite tokios paskolos. Jeigu jūs negalėsite mokėti įmokų, tai tiesiog turėsite atidėti grąžinimo dieną, o tas atidėjimas nėra nemokamas. Jums teks sumokėti pratęsimo mokestį, o paskui teks laukti sekančio mėnesio – jeigu nesusimokėsite įmokos, tad vėl teks pratęsti terminą ir taip bus be galo, kol negausite papildomų pajamų.

Visi pasiūlymai turi būti tinkamai išnagrinėti. Ekspertai pataria skolintis tais atvejais, jeigu yra sudarytos galimybės mokėti itin mažas įmokas. Geriau rinkitės ilgesnį kredito grąžinimo terminą, nes jis garantuoja mažesnes mėnesio įmokas, o jeigu galėsite skolą grąžinti anksčiau, tai jums palūkanos bus perskaičiuotos ir tiek.

Kai kurios paskolos vilioja, tačiau nebūkite nusiteikę optimistiškai – jų negauna daug lietuvių.

Jeigu jums siūloma skolintis nemokamai ir galvojate, jog tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe, tai dar nereiškia, jog viskas pavyks. Matote, kreditorius turės įvertinti jūsų kreditingumą, tad tai, kad kreditorius pats kreipėsi su pasiūlymu į jus, dar negarantuoja, kad paskolą gausite sėkmingai.

Greitas kreditas bedarbiams itin sunkiai pasiekiamas

by Unseen .

greitas kreditas bedarbiamsDabar finansinės pagalbos Lietuvoje ieškantys asmenys gali lengviau atsikvėpti – paskolos gali būti išduodamos itin paprastai. Tiesa reikėtų pabrėžti, kad greitas kreditas bedarbiams nėra išduodamas. Jeigu kredito įstaiga išduoda paskolas tokiam asmeniui,  tada paskolos bendrovė laikoma pažeidusia  mokumo vertinimo nuostatus.  Šiuo metu visos paskolos išduodamos tik tokiais atvejais, jeigu asmens kreditingumas įvertinamas teigiamai. Kredito bendrovės surenka visus duomenis apie kliento turimus įsipareigojimus bei gaunamas mėnesines pajamas.  Iš šios informacijos kredito įstaiga gali padaryti išvadas ar besiskolinantis asmuo tikrai sugebės laiku vykdyti savo skolinius įsipareigojimus.

 Greitas kreditas bedarbiams negali būti išduodamas nepraėjus kreditingumo įvertinimo.

Bedarbiai asmenys šiuo metu paskolos gauti negali, nes jie negauna jokių pajamų. Gaunamos pašalpos ir kitos socialinės išmokos negali būti priskiriamos prie tvarių pajamų šaltinio. Visi bedarbiai asmenys, kurie teikia kredito paraiškas paskolos bendrovėse, turėtų susitaikyti su tuo, kad jiems paskolos negali būti išduodamos. Tokia tvarka Lietuvoje veikia jau ne vienerius metus. Visos kredito bendroves, kurios yra registruotas viešajame kredito teikėjų sąraše,  yra besąlygiškai įsipareigojusios  atsakingai vertinti kiekvieno asmens mokumo galimybes. Jeigu jūs esate bedarbis, ir jeigu jums reikia kredito, tokiu atveju siūloma kreiptis į privačius pinigų skolintojus. Jie turi laikytis visai kitų teises aktų. žinoma, visi paskolų teikėjai turi laikytis įstatymų ir paskolos sutartis sudaryti laikantis normatyvų. Net jeigu tai būtų paskolos iš žmonių, tvarkos vis tiek būtina laikytis.

 Greitas kreditas bedarbiams gali būti suteikiamas sutelktinio finansavimo platformose.

Jeigu vis dėlto norėtumėte pasiskolinti pinigų internetu, tai tokiu atveju jums reikėtų kreiptis į privačius paskolų teikėjus. Jie gali paskolinti pinigų nereikalaujant užstato ar kitų  garantijų. Šiose platformose bus atliekamas kreditingumo vertinimas lygiai taip pat kaip ir kitose kredito įstaigose. Jeigu pajamas gaunate iš kažkur kitur, tai tokiu atveju paskolų teikėjas  jas įvertins. Tiesiog pabrėžiama, kad būnant bedarbiu skolintis iš Lietuvoje veikiančių kredito įstaigų nereikėtų, nes dauguma jų vis tiek atmes jūsų paskolos paraišką. Greitas kreditas bedarbiams Lietuvoje dažniausiai net nėra suteikiamas, ir tai turėtų žinoti kiekvienas nedirbantis asmuo.